Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko Źródło: youtube.com/CBS Evening News

Wiadomości dotyczące domu jednej z polskich rodzin są przerażające - ich dobytek spłonął, nie mają do czego wracać. Prosto w dach wleciał spadający samolot. Siła uderzenia była na tyle silna, że wbił się aż do piwnicy. Cała okolica została ewakuowana.

Wiadomości obiegające media są przerażające. Dom rodziny Kmiotków jest jedną wielką ruiną po tym, jak wleciał w niego samolot. Zostali pozbawieni wszystkiego, teraz muszą liczyć na pomoc sąsiadów i organizacji.

Wiadomości: samolot pilotowany przez 74-letniego mężczyznę wbił się w dom

Wtorek 29 października zmienił spokojne życie mieszkańców miasta Colonia w stanie New Jersey. Około godziny 11:00 usłyszeli ogłuszający huk, a chwilę później ujrzeli kłęby gęstego dymu i ogień o wysokości kilku metrów. Byli przerażeni - w dom ich bliskich sąsiadów, rodziny Kmiotków, własnie wbił się samolot. Samochód znajdował się na podjeździe, wszyscy myśleli, że 3-osobowa rodzina nie żyje.

Mężczyzna pilotujący Cessnę 414 nie miał szans, by przeżyć tak silne zderzenie. Jego maszyna wbiła się po samą piwnicę domu polskiej rodziny. 74-letni pilot zginął na miejscu, a strażacy, którzy szybko przyjechali na miejsce katastrofy, zaczęli gasić ogień i szukać poszkodowanych lub martwych. Ogień ugaszono w półtorej godziny, ale nigdzie nie można było znaleźć mieszkańców domu. Całe szczęście okazało się, że o 11:00 małżeństwo było w pracy, a córka w szkole. Jedyną ofiarą był pilot.

Inni mieszkańcy również zostali poszkodowani

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

74-letni dr Michael Schloss leciał z lotniska w Wirginii do Linden. To nie był jego pierwszy lot. Pokonywał te trasę wielokrotnie, gdyż jako kardiolog często latał swym samolotem na wykłady w okolicznych miastach. Niestety tym razem nie doleciał do celu. Na skutek wypadku ogień rozprzestrzenił się też na 3 inne domy, których mieszkańcy na szczęście zdążyli uciec.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia

2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

- Słyszałem, że samolot leci naprawdę bardzo nisko. Lotnisko Linden nie jest tak daleko, ale dźwięk i tak był nienaturalnie niski. Dźwięki były bardzo głośne (...) potem usłyszałem huk i wstrząsnęło całym domem. Sprawdziliśmy dwa sąsiednie domy i upewniliśmy się, że nikogo tam nie ma, ponieważ na moje oko płomienie osiągały wysokość 9-12 metrów - mówił sąsiad Steven Smith.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  4. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz
  5. Twój pies dziwnie się zachowuje, ale nie wiesz o co mu chodzi? Oto 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby go zrozumieć

Źródło: Super Express

Następny artykuł