Dramatyczne wiadomości. 4 Polaków nie żyje, są ranni - tragedia na dolnym śląsku

Dramatyczne wiadomości. 4 Polaków nie żyje, są ranni - tragedia na dolnym śląsku Źródło: fot. unsplash.com/Matt Antonioli

Wiadomości napływają z Dolnego Śląska. Miał tam miejsce tragiczny w skutkach wypadek, w którym życie straciły 4 osoby. Na miejscu jest już policja, która bada okoliczności tej tragedii.

Wiadomości, które napływają z Dolnego Śląska, wstrząsnęły wieloma osobami. Na autostradzie miał miejsce tragiczny wypadek z udziałem autokaru, który przewoził pasażerów. Niestety wiemy, że są ofiary śmiertelne. Służby przybyły już na miejsce.

Na polskich drogach każdego roku giną tysiące osób i niestety nasz kraj cały czas przoduje pod tym względem na tle wielu innych krajów europejskich. Często tych tragedii można by uniknąć, jednak kierowcy wciąż podejmują niepotrzebne ryzyko podczas samej drogi, jak i decydują się na prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Przyczyny dzisiejszego wypadku na autostradzie A4 nie są jeszcze znane,  ale bada je już policja.

Tragiczne wiadomości z Dolnego Śląska

Do wypadku doszło na drodze między węzłami LSSE – Krzywa i Krzyżowa w pobliżu Bolesławca. Cała sytuacja miała miejsce dzisiaj około godziny 7:00 rano i brał w niej udział tylko jeden pojazd, a dokładniej autokar wypełniony pasażerami.

Według wczesnych ustaleń, samochód w pewnym momencie wypadł z jezdni, a następnie zaczął dachować. Wiemy już, że w wyniku tej tragedii życie straciły cztery osoby, a kolejne trzy są ranne. Policja stara się ustalić ich dokładną tożsamość, aby poinformować rodziny zmarłych i pokrzywdzonych o tym, co się niestety stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Cztery osoby nie żyją, a trzy są ranne. Ustalamy tożsamość ofiar - mówił asp.szt. Anna Kublik-Rościszewska, rzecznik prasowy policji w Bolesławcu w rozmowie z WP.

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, dlaczego kierowca stracił panowanie nad pojazdem, jednak to powinno zostać szybko wyjaśnione dzięki pracy biegłych, który przybyli na miejsce wypadku. Droga została zablokowana i policja przekierowuje kierowców na objazd przez węzeł Krzywa i drogę nr 94 do węzła Godzieszów.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak podjęła kluczową decyzję. Jest szczery komentarz dyr. TVN dot. jej przyszłości
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie

Wciąż dostępnych jest bardzo mało informacji o tej tragedii i ciężko określić, co dokładnie zawiniło. W przypadku takiego wypadku warto przypomnieć, że nawet podczas jazdy busem, powinniśmy mieć zapięte pasy, ale niestety wiele osób wciąż tego nie robi, mimo że są już dostępne w większości pojazdów. Pamiętajmy, że dzięki nim możemy uratować swoje życie oraz zdrowie.

 

  1. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS
  2. Gwiazda Polsatu jest w CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, co dalej z karierą?
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

źródło: Popularne

Następny artykuł