Dantejskie sceny, nikt się nie spodziewał. W sieci właśnie pojawiło się nagranie

Dantejskie sceny, nikt się nie spodziewał. W sieci właśnie pojawiło się nagranie Źródło: YouTube Stop Cham

Wiadomości, które obiegły media przed kilkunastoma minutami, są naprawdę porażające. Nikt nie spodziewał się tego, że dantejskie sceny rozegrają się na samym środku autostrady. W internecie pojawiło się nagranie, które zapiera dech w piersiach. Sytuacja była naprawdę bardzo poważna. Uczestniczył w niej tłum ludzi.

W internecie pojawiło się nagranie z ustawki na autostradzie A4. Inicjatorami tego zdarzenia byli prawdopodobnie pseudokibice pochodzący z Podkarpacia. Do wydarzenia doszło na w powiecie wielickim, za węzłem Targowisko, na 455. kilometrze A4 na trasie Kraków-Rzeszów. Zamaskowani mężczyźni zaparkowali swoje samochody na poboczu, po czym wyszli na jezdnię, wykonując gniewne gesty skierowane w stronę osób prowadzących auta. Jeden z kierowców zarejestrował całe zdarzenie.

Wiadomości na temat dantejskich scen na autostradzie są porażające

Pomiędzy kibolami z Podkarpacia doszło do bójki. Policjanci nie znaleźli jednak w małopolskich szpitalach żadnej z ofiar zdarzenia, o czym poinformował Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji. Cała ustawka, która została nagrana i udostępniona w serwisie YouTube, trwała zaledwie kilka minut. Policja zajmuje się ustalaniem tożsamości osób, które wzięły udział w bójce. Uczestnicy starcia prawdopodobnie usłyszą zarzuty spowodowania potencjalnego zagrożenia na drodze, a także udziału w bijatyce, za co grozi kara trzech lat pozbawienia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze policji dowiedzieli się, że kibice jechali w przeciwnych kierunkach. Jedni wybierali się na mecz w Katowicach, drudzy zaś na rozgrywki w Rzeszowie. Pseudokibice rzeszowskiego klubu zatrzymali się i przeszli na drugą stronę drogi, by zaatakować miłośników przeciwnej drużyny. Świadkowie zdarzenia natychmiast skontaktowali się z organami ścigania, jednak gdy radiowozy dotarły na mieście, uczestników bójki już nie było na miejscu zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży
2.
Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
3. Dzieci jednak nie wrócą do szkół we wrześniu? Niepokojące słowa prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego

Pod filmem opublikowanym w serwisie YouTube internauci dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zajścia. Według nich w bójce uczestniczyli pseudokibice Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Stali Stalowa Wola, Resovii Rzeszów i JKS Jarosław. Nietrudno zauważyć, że kierowca, który zwolnił, widząc grupę ludzi, natychmiast przyspieszył widząc zamaskowanych napastników. Komentujący nie szczędzą surowej krytyki skierowanej w stronę bijących się kibiców. Zwracają uwagę na to, że zachowanie mężczyzn jest obraźliwe nie tylko w stronę kibiców innych drużyn, ale także wielbicieli drużyny, której kibicują. Miłośnicy piłki nożnej zdecydowanie odcinają się od grup, które wszczynają awantury  dopuszczają się aktów agresji. To nie pierwsza skandaliczna akcja kiboli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje polski aktor. Rodzina zmarłego poprosiła wszystkich o jedną nietypową rzecz, chodzi o jego pogrzeb
  2. Robert Kubica dostał bolesną lekcję. Polak fatalnie poradził sobie w debiucie w nowej roli
  3. Fatalne wieści dla 300 tys. Polaków i Polek. Do końca roku będzie już po wszystkim
  4. Wszyscy myśleli, że nie żyje. Media właśnie podały niebywałe informacje o Antoninie Sokołowskiej, fatalna pomyłka
  5. Wieść o nagłej śmierci spadła jak grom. Fani na całym świecie pogrążają się w żałobie
  6. Magdalena Ogórek wydała oświadczenie. Żąda od wszystkich jednej rzeczy
  7. Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększy
  8. Mąż był za ścianą, kontrowersyjne poczynania Kaliny Jędrusik nie mieściły się w głowie. Miała też nieposkromione zamiłowanie do gotowania
  9. Łukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować

Źródło: Polsat News

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News