Wiadomości o jej śmierci są niezwykle przygnębiające.
Unsplash Pascal Müller
Jakub Kossakowski - 1 Maja 2020

Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk

Ciężko o gorsze wiadomości niż te dotyczące czyjejś śmierci. Nikt nie podejrzewał, że dojdzie do takiej tragedii. Julia Romelczyk odeszła z tego świata w bardzo młodym wieku. Nastolatka miała przed sobą całe życie, które najprawdopodobniej obfitowałoby w liczne sukcesy.

Wiadomości o jej śmierci są wstrząsające. Nic nie zapowiadało, że dojdzie do tak nagłego zdarzenia, które okaże się śmiertelne w skutkach. Julia Romelczyk miała zaledwie 15-lat i świetlaną przyszłość. Niestety śmierć okazała się bezlitosna. Co spotkało tą obiecującą nastolatkę?

Katarzyna Dowbor i Joanna KoroniewskaWielka tragedia rodzinna, po niej przyszła śmierć. Synowa Katarzyny Dowbor bardzo cierpiałaCzytaj dalej

Wyjątkowo przejmujące wiadomości

Nie da się ukryć, że wiadomości dotyczące śmierci są tymi, które przyprawiają o największy smutek. Ostatnio odszedł niezwykle utalentowany muzyk, teraz media obiegła informacja o śmierci nastolatki, która odnosiła znaczące sukcesy w sporcie. Julia Romelczyk była zdolną zawodniczką judo. Wiadomości o jej śmierci przekazał klub, do którego należała.

- Z przykrością informujemy, że w dniu 30 kwietnia 2020 roku odeszła od nas na zawsze Nasza Zawodniczka Julia Romelczyk "GRUCHA". Są chwile i ludzie, których się nie zapomina - możemy przeczytać we wpisie ULKS Judo Kowala, zamieszczonym na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Śmierć zabrała ją niespodziewanie

Zgodnie z informacjami podanymi przez Fakt24, portal Echo Dnia ustalił, że 30 kwietnia Julia Romelczyk podczas spaceru nagle zasłabła. Niestety reanimacja okazała się nieskuteczna i nastolatka zmarła. Niestety śmierć ponownie stała się powodem wyjątkowo przykrych wiadomości. Rodzina, przyjaciele i zawodnicy z klubu łączą się w żalu po tej stracie.

- Ostatnio miała krótką w przerwę w treningach, ale to była niezwykle rokująca dziewczyna z wielkim talentem i wolą walki. Poza tym bardzo lubiana przez wszystkich. Jesteśmy w ogromnym szoku - przyznała Małgorzata Okólska, trener i prezes klubu judo z Kowali podczas rozmowy z portalem Echo Dnia, cytowana przez Fakt24.

Dzisiaj grzeje: 1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy

2. Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Niepokojące szczegóły na najnowszych zdjęcach

Jak donosi Fakt24, Julia Romelczyk miała na swoim koncie pierwsze znaczące sukcesy. W 2018 roku zdobyła brązowy medal podczas międzynarodowego turnieju judo, który odbył się w Lublinie. Ponadto nastolatka brała udział w zawodach w Bardejovie na Słowacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Otwarcie przedszkoli i żłobków. Znamy wytyczne GIS, nic już nie będzie jak dawniej
  2. Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Maciej Nowak przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wyjątkowy Polak, twórca Paprykarza Szczecińskiego

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News