Mieszkańcy pogrążeni w żałobie, zmarł zdecydowanie przedwcześnie. Nie żyje Andrzej

Mieszkańcy pogrążeni w żałobie, zmarł zdecydowanie przedwcześnie. Nie żyje Andrzej Źródło: pikrepo.com Creative Commons Zero - CC0

Wiadomości, które nadeszły z południowej Polski, zmroziły wszystkich. Bliscy, znajomi oraz mieszkańcy nie mogą uwierzyć w jego przedwczesną śmierć. Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli styczność z Andrzejem, są wstrząśnięci.

Smutne wiadomości napływają już od samego rana. Do wielu osób nadal nie trafia, że człowiek może w jednej chwili po prostu zgasnąć. Śmierć mężczyzny dotknęła wszystkich po równo.

Wiadomości o jego śmierci są już potwierdzone. Miał tylko 43 lata

Mieszkańcy wsi Szerzyny w województwie małopolskim opłakują jego śmierć. 29 lutego odszedł Andrzej Ciombor, który był szanowaną postacią i nie bał się ratować ludzkiego życia. Niespodziewanie zmarł w wieku 43 lat, wcześniej nie skarżył się na poważne i niepokojące dolegliwości zdrowotne.

Andrzej Ciombor był naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerzynach. Cieszył się również tak dużym zaufaniem i szacunkiem, że został wybrany na radnego gminy. Wieść o tym, że nie żyje 43-latek, potwierdził za pomocą mediów społecznościowych wójt gminy Szerzyny ,Grzegorz Gotfryd.

Pożegnano go pięknymi słowami. Znana jest też data pogrzebu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z głębokim bólem i żalem przekazuję tą informację, że w dniu dzisiejszym zaopatrzony Sakramentami Świętymi zmarł Andrzej Ciombor. Radny Rady Gminy Szerzyny w kadencji 2014-2018 oraz obecnej. Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerzynach. Radny Rady Sołeckiej w Szerzynach. Nigdy nie myślałem, że będę musiał pożegnać wyjątkowego przyjaciela, kolegę, dobrego i uczynnego Człowieka. Zawsze mogłem na Ciebie liczyć! Zawsze pomogłeś! Zawsze Ci zależało! Odeszłeś zdecydowanie zbyt wcześnie, mając co najmniej jeszcze połowę życia przed sobą... - można czytać we wpisie Grzegorza Gotfryda.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielu Polaków kupuje mięso na niedzielny obiad w znanym sklepie. Potwierdzono, że jest skażone, pod żadnym pozorem nie można go jeść

2. Dwie kobiety wzięły legalny ślub w Warszawie. Wykorzystały lukę w polskim prawie

Wójt gminy przekazał również informacje na temat daty pogrzebu. Mieszkańcy będą mieli okazję towarzyszyć zmarłemu w ostatniej drodze 3 marca, we wtorek. W kościele parafialnym w Szerzynach o 12:30 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe, a tuż po nim msza i odprowadzenie trumny na cmentarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papież Franciszek ma problemy ze zdrowiem. Musiał ograniczyć pełnienie swojej posługi
  2. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  3. Przed śmiercią Królikowski na chwilę wybudził się ze śpiączki. Porażające informacje ujrzały światło dzienne
  4. Informacje o ciąży królowej życia potwierdzone. Dagmara nie może opanować szczęścia
  5. Goście zaskoczyli cię w niedziele? Zaserwuj im powalający smakiem sernik, który błyskawicznie przygotujesz bez pieczenia
  6. Rodzina z 2-letnim dzieckiem wyrzucona z samolotu. Panika na pokładzie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News