Niepokojąca wiadomość. Ma wrócić obostrzenie, rzecznik rządu zabrał głos

Niepokojąca wiadomość. Ma wrócić obostrzenie, rzecznik rządu zabrał głos Źródło: Fot. piotrmuller.pl - https://piotrmuller.pl/kontakt/ CC BY 4.0

Wiadomość może zaskoczyć wszystkich, którzy w najbliższym czasie planowali wyjazd za granicę. Rzecznik rządu zabrał właśnie głos w sprawie jednego z ważniejszych obostrzeń. Wiadomo, kiedy zostanie podjęta oficjalna decyzja.

Wiadomość pojawiła się w mediach z samego rana i zaskoczyła Polaków. Okazuje się, że polski rząd rozpoczął pracę nad przywróceniem jednego z obostrzeń. Rzecznik Rady Ministrów, Piotr Müller nie ma dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy chcieli wyjechać na wakacje za granicę. 

Wiadomość dla podróżujących: może zostać przywrócone ważne obostrzenie 

W całej Europie rządy szykują się do nadejścia kolejnej fali COVID-19, w związku z większym ryzykiem zakażenia, polscy politycy także rozpoczęli prace, o czym dziś poinformował rzecznik Rady Ministrów, Piotr Müller. Zgodnie z jego słowami niewykluczone, że przywrócone zostaną ważne obostrzenia w tym dla turystów. 

Podczas rozmowy z Polsat News rzecznik rządu Piotr Müller, zdradził, że wszystkie instytucje państwowe w Polsce szykują się na przyjście drugiej fali koronawirusa. Co więcej, trwają prace, by przygotować się na uderzenie "w większej skali", co oznacza, że mogą zostać przywrócone niektóre obostrzenia. Rzecznik rządu zaznaczył jednak, że nie będą tak duże, jak w marcu i kwietniu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomość z ostatniej chwili: możliwe, że zostanie przywrócona kwarantanna dla osób wracających do Polski 

 - Chociażby rozważamy kwestię wprowadzenia kwarantanny dla wybranych państw Unii Europejskiej, czy spoza UE. Takiej kwarantanny po powrocie do kraju. Z tym trzeba się liczyć. [...] Tak jak Wielka Brytania wprowadziła kilka dni temu takie ograniczenia, tak samo inne kraje rozważają wprowadzenie takich ograniczeń, Polska również - przekazał w porannej rozmowie Müller. 

Kiedy Polacy mogą się spodziewać, że zapadnie ostateczna decyzja? Zgodnie ze słowami rzecznika rządu obostrzenia mogą powrócić w ciągu dwóch lub trzech tygodni. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

- Sytuacja może być taka, że w jakimś kraju lub ośrodku turystycznym gdzie przebywa grupa Polaków, jest wielka liczba zakażeń i wtedy, w trosce o to, żeby w Polsce liczba tych zakażeń się nie zwiększyła, kwarantanna może być wprowadzona - zaznaczył Müller. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News