Jakub i Dawid są parą. Pokazali wiadomość od policjantki, ciężko uwierzyć

Jakub i Dawid są parą. Pokazali wiadomość od policjantki, ciężko uwierzyć Źródło: facebook.com Jakub i Dawid

Wiadomość, jaką Dawid i Jakub otrzymali od policjantki odbiła się nieprawdopodobnym echem w sieci. Jako homoseksualna para zupełnie nie spodziewali się, że mogą usłyszeć od funkcjonariuszki takie słowa.

Jedna wstrząsająca wiadomość goni kolejną - tak od kilku dni wyglądają polskie media tuż po tym, jak po raz kolejny rozpętała się burza wokół środowiska LGBT. Afera zdaje się narastać z każdą chwilą, a wielu Polakom coraz bardziej nie podoba się rygor, jaki stosuje policja wobec protestujących. Media przepełnione są kolejnymi doniesieniami, a teraz pojawiły się wyjątkowo szokujące informacje, którymi podzielili się Dawid i Jakub - aktywni użytkownicy mediów społecznościowych. 

Niewiarygodna wiadomość dotarła do homoseksualnej pary 

Jakub i Dawid tworzą duet nie tylko w internetowej działalności, ale i życiu prywatnym. 3 lata temu, w bajecznej Portugalii, wzięli ślub i od tego czasu mieszkają w Warszawie, ochoczo pokazując w sieci swoje codzienne życie. Wydarzenia z 7 sierpnia, do których doszło na Krakowskim Przedmieściu, do głębi nimi wstrząsnęły. Przypominamy, że odbyły się tam protesty w obronie aktywistki Margot, a wiele osób, które brały w nich udział, donosiło o brutalnym zachowaniu policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaledwie dzień później w skrzynce odbiorczej pary pojawiła się wiadomość, którą postanowili podzielić się na forum publicznym. Dawid i Jakub opublikowali jej treść na Facebooku, podkreślając, że adresatem jest funkcjonariuszka policji. Kobieta przyznała w swojej wiadomości, że wśród policjantów ze środowiska LGBT, dlatego tym bardziej nie rozumie, dlaczego są oni zmuszani do tak okrutnych zachowań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
2. Tuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktora
3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

- Po wczorajszych zajściach dostajemy zdjęcia i wiadomości od Policjantów i Policjantek. Oto jedna z nich: Panowie, obserwuje Wasz profil i bardzo go lubię i muszę powiedzieć jedna rzecz... Wśród mundurowych i policjantów jest dużo osób LGBT i jest mi wstyd, że nasza formacja jest teraz wykorzystywana do takich podłych akcji... Pamiętajmy, że nie wszyscy są "tacy sami" i nie możemy wrzucać wszystkich do jednego worka... Mam nadzieję, że przyjdą czasy, że wszyscy będziemy równi wobec prawa. Nigdy się nie poddawajcie! Pozdrawiam ciepło - policjantka LGBT - czytamy we wpisie Dawida i Jakuba. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Nie żyje Michał Bąk, stratował go byk
  2. Nagła decyzja premiera Morawieckiego. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Polacy pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Michał Bąk, miał dopiero 24 lata
  4. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
  5. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News