Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.

Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K. Źródło: pikio.pl

Wiadomość o śmierci Marty K. została już potwierdzona. Jeszcze wiele osób nie wie o odnalezieniu kobiety i starają się pomóc. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwe zakończenie - informację o zaginięciu Marty K. jako pierwszy nagłośnił mąż.

Dziś około południa do mediów przedostała się wiadomość o zaginięciu Marty K. Niestety, przed kilkoma godzinami doszło do potwierdzenia tragicznych informacji.

Marta K. wyszła z domu dziś w nocy, nie wróciła

Nagłe zniknięcie Marty K. nagłośniły wszystkie facebookowe portale zajmujące się poszukiwaniami zaginionych osób. Potem media zaczęły wspierać całą akcję. Kobieta wyszła z domu w nocy z 8 na 9 sierpnia, była ubrana na czarno, w spodnie i bluzę z kapturem. Taki opis podał mąż zaginionej. Małżeństwo mieszkało w Zielonce pod Warszawą i to w tym mieście skupiono się na poszukiwaniach.

Osoby chętne pomóc zebrały się w okolicy ulic Czereśniowej oraz Letniskowej, każdy starał się mieć oczy szeroko otwarte. Nie wiadomo, w jakim celu Marta K. wyszła z domu oraz czy je wyjście poprzedziły jakieś wydarzenia.

-  Jeśli widziałeś ją to odezwij się koniecznie do mnie w komentarzu lub prywatnie, bądź na policję. Ubrana była w czarne spodnie i czarną bluzę z kapturem. W komentarzach i wiadomościach proszę tylko o informacje. [...] Na wszystkie inne pytania będzie czas. Proszę. Z Bogiem - napisał mąż Marty K. do portalu "Warszawa w pigułce".

Pojawiła się wiadomość o odnalezieniu kobiety. Niestety, nie żyje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na profilu "SOS Zaginięcia" na Facebooku pojawiła się aktualizacja posta o poszukiwaniach Marty K. Niestety, do administratorów doszły przykre informacje.

- Właśnie dotarła do nas smutna wiadomość. Pani Marta. K. Została odnaleziona. Niestety nie żyje...
Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia - czytamy w poście.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Pierwsze objawy udaru mózgu. Gdy się pojawią liczy się każda sekunda

Mąż Marty K. usunął już prośbę o znalezienie żony. W mediach nie pojawiły się żadne informacje, co dokładnie przyczyniło się do zgonu kobiety. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie, aby wyjaśnić wszelkie okoliczności tego przykrego zajścia.

O zaginięciu pani Marty informowaliśmy Was m.in. na naszym Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje dziennikarz TVN i TVP
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Juror "X Factor" miał wypadek. Gwiazdor przeszedł operację

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News