Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 7 Października 2020

Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy

Dramatyczne wiadomości ze świata. W jednym z sąsiednich państw doszło do ogromnej tragedii. Jak wynika z doniesień mediów, wśród ofiar mogli znaleźć się Polacy.

Dramatyczne wiadomości ze świata. W Niemczech doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosło 5 osób. Ofiarami mogą być Polacy.

ministerstwo zdrowiaDecyzja ministerstwa zapadła nagle. Wiemy o co chodzi, Polacy dowiedzą się dopiero jutroCzytaj dalej

Tragiczne wiadomości z zagranicy. W wyniku wypadku mogli zginąć Polacy

- W nocy transporter jadący w kierunku Osnabrück między Wildeshausen-Nord i Wildeshausen-West zderzył się z ciężarówką z naczepą i wręcz wjechał pod nią. Pięciu pasażerów transportera z polskimi tablicami rejestracyjnymi zginęło - poinformował serwis Bild, cytowany przez Fakt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, nie byli w stanie zidentyfikować ciał. Pasażerowie zostali dosłownie zmiażdżeni - znaleźli tylko 2 spośród 5 ciał. Na miejscu cały czas trwa akcja.

Do wypadku doszło w Niemczech na autostradzie A1 w okolicy miejscowości Wildeshausen. Według informacji opublikowanych przez niemieckie media, wypadkowi miał ulec pojazd z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Wskazuje to, iż ofiarami prawdopodobnie mogą być Polacy. Siła zderzenia była na tyle ogromna, że auto zostało niemal całkowicie zniszczone. Początkowo strażacy zauważyli jedynie dwa spośród pięciu ciał ofiar.

Według wstępnych doniesień przekazanych przez serwis Bild, bus transporter miał wjechać w jadącą ciężarówkę z pełną prędkością. W miejscu zdarzenia nie zarejestrowano śladów hamowania. Pojazd został zupełnie zniszczony. Dowodem na nieprawdopodobną siłę uderzenia, jest to, iż strażacy początkowo zauważyli jedynie dwa ciała we wraku, finalnie okazało się, że jest ich pięć.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Boże Narodzenie i Sylwestra spędzimy w domach? Nie ma dobrych informacji, dane są bezlitosne

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Ciężarówka miała jechać powoli z powodu prowadzonych niecały kilometr dalej prac drogowych. W pobliżu znajdował się plac budowy oraz zwężenie jezdni. Na ten moment nie pojawiły się oficjalne potwierdzenia, lecz prawdopodobnie busem podróżowali Polacy. Policja także nie podała żadnych informacji na temat ofiar. Przebadany został kierowca ciężarówki. Nie wymagał hospitalizacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Dzień dobry TVN" pod ostrzałem. Internauci i widzowie nie wytrzymali, polała się fala krytyki
  2. Ile zarabia Iga Świątek? 19-letnia Polka już zgarnęła ogromną fortunę, a może być jeszcze lepiej
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  5. Barbara Kurdej-Szatan błaga o pomoc. Straszna choroba dziecka, liczy się każda minuta
  6. Przepis Makłowicza na gołąbki przebija wszystkie inne. Syte danie zaskakuje farszem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News