Wiadomo kiedy premier wyjdzie ze szpitala. Najnowsze informacje nt. jej obrażeń

Wiadomo kiedy premier wyjdzie ze szpitala. Najnowsze informacje nt. jej obrażeń Źródło: fot. flickr

Premier Beata Szydło po groźnym wypadku przebywa od piątku w szpitalu na obserwacji lekarskiej. Politycy Prawa i Sprawiedliwości uchylili rąbka tajemnicy dot. jej aktualnego stanu zdrowia i tego kiedy wyjdzie ze szpitala.

Szefowa rządu Prawa i Sprawiedliwości od piątku przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie gdzie przeszła już szereg badań w związku z groźnym wypadkiem w jakim uczestniczyła w Oświęcimiu.

Początkowo zarówno rzecznik rządu jak i politycy Prawa i Sprawiedliwości podawali lakoniczne informacje na temat jej obrażeń. Teraz wiadomo już co dokładnie stało się premier Szydło.

Beata Szydło miała doznać głównie stłuczeń oraz obtarć w związku z tym, że w momencie wypadku miała zapięte pasy bezpieczeństwa.

Wiadomo również kiedy najprawdopodobniej szefowa rządu PiS wyjdzie ze szpitala.

 - Informacje przekazywane z bezpośredniego otoczenia pani premier są takie, że pani premier, jest szansa, że w poniedziałek, wróci do pełnienia obowiązków, a we wtorek poprowadzi posiedzenie rządu. Takie są informacje z najbliższego otoczenia i ufam, że tak będzie. - powiedział w rozmowie z mediami poseł PiS Jarosław Sellin.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News