Pomysły Prawa i Sprawiedliwości, które niezmiennie martwią polityków opozycji, zaczynają już po prostu zaskakiwać. Tym razem z zadziwiającym stwierdzeniem posłanki partii rządzącej, Krystyny Pawłowicz, spotkał się dziennikarz Onetu. Zdradziła mu ona, kiedy… „weźmie się za media”.

Obecny dziś w Sejmie Jonasz Jasnorzewski na Twitterze zacytował słowa Pawłowicz, które od niej usłyszał. Polityk zapowiedziała, czym po wakacjach zajmie się Prawo i Sprawiedliwość. Niestety, nie jest to dobra informacja dla wielu dziennikarzy oraz odbiorców ich pracy.

– A po wakacjach weźmiemy się za was – miała tym razem zdradzić przedstawicielowi mediów kontrowersyjna posłanka.

Warto zaznaczyć, że jej stanowisko w pełni spójne jest z postem, który kilka dni temu opublikowała na Facebooku. Bezpośrednio nazwała w nim niektórych publicystów „mackami totalnej opozycji, ich wyrobnikami, którzy manipulacjami lub bezpośrednio, bez skrępowania nawołują do blokowania reform i obalenia demokratycznie wybranych polskich władz”.

Chociaż Krystyna Pawłowicz znana jest z ciętego języka, każde tego typu kontrowersyjne słowa wciąż zaskakują dziennikarzy oraz obywateli. Czas pokaże, czy rzeczywiście mają one coś wspólnego z prawdą. Gdyby jednak były całkowicie wymyślone, prawdopodobnie polityk powstrzymałaby się przed wypowiedzeniem ich w obecności mediów.

...

Zobacz również

Fot. Twitter
Fot. Facebok