Wiadomo już kto przechodzi dalej w konkursie o fotel prezesa TVP

Wiadomo już kto przechodzi dalej w konkursie o fotel prezesa TVP

Wiadomo już kto przeszedł do kolejnego etapu konkursu o fotel prezesa Telewizji Polskiej. Wśród wybranej właśnie czwórki znajduje się następny szef publicznej. 

Do trzeciego etapu konkursu o fotel prezesa Telewizji Polskiej przeszli obecny prezes TVP Jacek Kurski, który ubiega się o ponowne wybranie na tą funkcję, obecna dyrektor TV Biełsat Agnieszka Romaszewska-Guzy, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowroński i reżyser Bogdan Czajkowski.

W trzecim etapie, który będzie tym razem jawny, odbędą się rozmowy z każdym kandydatem. Rada Mediów Narodowych będzie ich pytała m.in. o wizję przyszłości publicznej telewizji.

Nowego prezesa Telewizji Polskiej poznamy najpóźniej 15 października.

Przy okazji ostatecznego wyłonienia czterech kandydatów na prezesa TVP zrodziły się kontrowersje dotyczące aż 13 kandydatów. Wniosek o unieważnienie konkursu w tym kontekście złożył jeden z członków RMN z ramienia Kukiz'15, Grzegorz Podżorny,  jednak został odrzucony przez większość.

 received_1215598498499381received_1215598501832714 Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu