WHO przekazało niepokojące informacje
youtube.com Marco Derksen
Weronika Wasiak - 29 Kwietnia 2020

Bardzo niepokojące informacje WHO. Chodzi o leczenie osób zakażonych wirusem

WHO regularnie przekazuje opinii publicznej nowe informacje dotyczące epidemii koronawirusa. Dotychczas jednak nie pojawiły się doniesienia, na które świat liczy od wielu tygodni. Wirus nie ustępuje, dlatego nie w sposób przewidzieć, kiedy możliwy będzie powrót do normalności. Tymczasem media obiegły kolejne, wyjątkowo niepokojące informacje.

WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia, na bieżąco aktualizuje wszystkie dane dotyczące pandemii COVID-19. Wszyscy niecierpliwie czekają na informacje o końcu epidemii, jednak wszystko wskazuje na to, że taki komunikat nieszybko obiegnie świat. Każde z kolejnych doniesień budzi coraz więcej emocji, a ostatnio przekazane przez WHO informacje mogą zrodzić ich jeszcze więcej. Chodzi o leczenie osób zarażonych koronawirusem.

Chłopiec zaginąłNagły zwrot akcji ws. Kacperka. Media ujawniły, że nie był sam na sam z ojcemCzytaj dalej

Niepokojące informacje WHO

Cytowany przez portal Webniusy doktor Michael Ryan ze Światowej Organizacji Zdrowia szczerze powiedział o tym, jak w rzeczywistości wygląda leczenie pacjentów zarażonych COVID-19. Eksperci od początku wybuchu epidemii podkreślają, że najciężej wirusa znosić mogą osoby starsze oraz zmagające się z innymi schorzeniami. Nikt jednak nie był pewien, jak długo trwa leczenie niezależnie od wieku. Okazuje się, że powrót do zdrowia zajmuje o wiele dłużej, niż się spodziewano.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

BliźniakiBardzo smutne doniesienia ws. 1,5-rocznych bliźniaków. Wiadomo, co się dzieje z mężczyzną, który je potrąciłCzytaj dalej

- Wyleczenie choroby COVID-19 zajmuje nawet sześć tygodni. Osoby z bardzo ciężką postacią infekcji dochodzą do siebie dopiero po kilku miesiącach. Są leczeni na oddziale intensywnej terapii, gdzie ich funkcje oddechowe wspomagają urządzenia do wentylacji płuc - informuje doktor Michael Ryan z WHO w wywiadzie dla CNN, cytowany przez portal Webniusy.

Dzisiaj grzeje:

1. Wybory jednak nie 10. maja? Morawiecki zabrał głos, padły konkretne propozycje

2. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy żona zauważyła pewien szczegół. Po wyjściu oznajmiła, że żąda rozwodu

W świetle tak niepokojących informacji nie ma żadnych wątpliwości, że wirus zostanie z nami na o wiele dłużej. Warto również wspomnieć, że zdaniem niektórych specjalistów, całkowite zwalczenie epidemii jest tak naprawdę niemożliwe, a społeczeństwo, być może, będzie zmuszone do "oswojenia się" z COVID-19, o czym informowaliśmy tutaj. Eksperci podkreślają również, że o "ozdrowieńcu" można mówić dopiero w momencie, gdy po podjętym leczeniu przeprowadzony podobnie test na obecność koronawirusa da wynik negatywny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Najnowsze odkrycie amerykańskich naukowców. Wiadomo, co jest głównym źródłem zakażenia koronawirusem
  3. Rząd zdecydował ws. polskich skoczków. Adam Małysz przekazał informację
  4. Widok odbiera mowę. Grób córki Eleni 26 lat po tragicznym morderstwie wyciska łzy z oczu
  5. Spełnia się czarny scenariusz poszukiwań Kacperka? TVN ujawnił nowe szczegóły
  6. Służby ostrzegają, zacznie się na południu Polski. Realne zagrożenie życia i zdrowia
  7. Nie tylko obostrzenia, kolejna zła wiadomość na majówkę. O grillowaniu Polacy mogą jedynie pomarzyć

Królowe życiaWyciekły największe sekrety Jacka z "Królowych życia". Fani zbierają szczęki z podłogCzytaj dalej

Źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News