WHO imprezy masowe
Pixabay/Pexels
- 13 Kwietnia 2020

WHO poinformowało, kiedy najprawdopodobniej powrócą imprezy masowe. Ludzie będą wściekli

WHO poinformowało, kiedy wrócą imprezy masowe. Wielu z nas tęskni za wydarzeniami, podczas których bawiły się setki jak nie tysiące osób. Jednak na to wszystko będziemy musieli jeszcze poczekać.

WHO poinformowało, kiedy najwcześniej wrócą do nas imprezy masowe. Niestety nie będzie to w ciągu najbliższych miesięcy. Okazuje się, że będziemy musieli jeszcze długo czekać, by zobaczyć koncert naszego ulubionego zespołu. Wszystko przez panującą pandemię koronawirusa.

Polsat przygotował hityDziś wieczorem tysiące rodzin włączy Polsat. Stacja przygotowała aż 2 hity, TVN i TVP nie mają szansCzytaj dalej

Wszystkie imprezy masowe zostały odwołane na czas pandemii. Niektórzy artyści prowadzą transmisje na żywo na portalach społecznościowych, gdzie wykonują swoje utwory przed internetową publicznością. Wiemy jednak, że wszystko, co odbywa się na żywo jest o wiele lepsze. Bycie częścią tłumu, gdzie znajdują się fani danego zespołu, jest niesamowitym uczuciem, którego nie da się opisać słowami.

WHO rozwiewa wątpliwości co do imprez masowych

Niektórzy jednak mają nadzieje, że ten stan nie potrwa długo i za kilka miesięcy wszystko wróci do normy. Jednak WHO rozwiewa wątpliwości. Wszystko studzi dr. Ezekiel Emanuel, główny doradca dyrektora generalnego World Health Organization.

DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ

Ciasto z resztek ciastFenomenalny sposób na wykorzystanie resztek ciast. Zrobisz z nich przepyszny deser, lepszy od bajaderkiCzytaj dalej

- Restart gospodarki musi odbywać się etapami. Pewne gałęzie budownictwa, fabryk i biur, w których można zachować dwumetrowy odstęp, mogą ruszyć wcześniej. Niektórzy mówią, że większe zgromadzenia wrócą w październiku 2020 roku. Nie wiemy skąd ten pomysł. Myślę, że te rzeczy wrócą na samym końcu. Realistycznie mówiąc będzie to najwcześniej jesień 2021. Restauracje, w których można rozsunąć stoliki mogą zostać otwarte wcześniej - wyjaśnił w wywiadzie dla "The New Your Times".

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, uwielbiany aktor "Lekarzy" zmarł. Miał koronawirusa

2. Na obrazku ukrywa się kot. Test na spostrzegawczość przerasta 99% osób, widzisz go?

Wygląda na to, że szybko nie zobaczymy wielkich festiwali oraz tras koncertowych. Po wprowadzeniu zakazu większość z nich jest przekładana na wiosnę oraz lato 2021. Jak się okazuje są to złudne nadzieje. WHO ma kompletnie inne plany w tej kwestii. W tym momencie bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jej mąż jest zarażony, a ona sama ma typowe objawy COVID-19. Pielęgniarka od 10 dni czeka na test
  2. Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. "To prymitywny szpan"
  3. Niespodziewany żółty alarm IMGW, żywioł uderzy z ogromną mocą. Sytuacja będzie fatalna w 5 województwach
  4. Eksperci ostrzegają, koronawirus może się reaktywować u wyzdrowiałych. Wyniki badań są niepokojące
  5. Maleńkie dziecko wyjmuje zabawkę z pyska owczarka. Reakcja psa poraża, rodzice wszystko nagrali
  6. Radio Zet przekazało ważny komunikat od sanepidu. Popularny twaróg pilnie wycofywany z niepokojącego powodu

Polacy nowe zakazyPo świętach Polaków będą obowiązywać nowe zakazy. Nie wszyscy są zadowoleniCzytaj dalej

Źródło: TerazMuzyka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News