Pies zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Weterynarz zrobił prześwietlenie i zaniemówił, nigdy nie widział podobnej rzeczy

Pies zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Weterynarz zrobił prześwietlenie i zaniemówił, nigdy nie widział podobnej rzeczy Źródło: YouTube Eyewitness News

Weterynarz nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy wykonał prześwietlenie. Przez wiele lat praktyki zawodowej nie spotkał się z czymś takim. Pewien pies od jakiegoś czasu dziwnie się zachowywał. Nikt nawet nie podejrzewał, jaka jest tego przyczyna.

Kiedy ich ukochany pies zaczął mieć niepokojące symptomy, wówczas jego opiekunowie doszli do wniosku, że jedynym ratunkiem będzie weterynarz. Specjalista przystąpił do badań i wykonał prześwietlenie, które pozwoliło na odkrycie zaskakującej prawdy o stanie zdrowia zwierzaka.

Pies zaniepokoił swoich właścicieli

Nieraz mogliśmy przekonać się o tym, jak niezbędna może okazać się pomoc, którą niesie weterynarz. Niedawno przytaczaliśmy historię psa, który po spacerze zaczął się bardzo nietypowo zachowywać. Tym razem czworonóg również miał niepokojące objawy, jednak ich przyczyna była zgoła odmienna.

Pies zaczął wzbudzać pewne podejrzenia u swoich opiekunów. Powodem był zanik łaknienia i utrata wagi. Ponadto domowy pupil często wymiotował. Właściciele zwierzaka stwierdzili, że nie można dłużej pozwalać na to, aby stan czworonoga się pogarszał. Udali się do kliniki, w której weterynarz przebadał psa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Weterynarz dokonał niezwykłego odkrycia

Pies stanowczo potrzebował pomocy. Weterynarz postanowił wykonać prześwietlenie. Kiedy zobaczył zdjęcie, był w szoku. W ciągu jego ponad 20 letniej kariery nie spotkał się z czymś takim. Okazało się, że pies w swoim brzuchu miał dziecięce smoczki. Po operacji wyszło na jaw się, że zwierzak połknął ich aż 21. Jak mogły się tam znaleźć?

Opiekunowie czworonoga podczas jednego ze spacerów ze swoim dzieckiem zauważyli, że zniknęło im kilka smoczków. Założyli wówczas, że po prostu je zgubili. Musieli być w niemałym szoku, kiedy dowiedzieli się, gdzie znajdowały się przez cały czas. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Mężczyzna przewrócił się na ziemię. Po chwili ratunek przyszedł ze strony cane corso. Przepiękne nagranie

Ta historia powinna być przestrogą dla właścicieli czworonogów. Pies niepostrzeżenie może połknąć małe elementy zagrażające jego zdrowiu i życiu. Tym razem weterynarz dzięki szybkiej diagnozie uratował zwierzaka. Jednak nie zawsze takie zajście musie mieć szczęśliwy finał.

(YouTube Eyewitness News)

(YouTube Eyewitness News)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera mięsna w Biedronce. Klientka odkryła podejrzaną praktykę, kierownictwo sklepu odpowiada na zarzuty
  2. Niewidomy pies w typie pudla został przywiązany do słupa. Pozostawiono przy nim tylko liścik. Co napisano?
  3. Bunt w pogotowiu, polski szpital pogrążył się w chaosie. Ratownicy skierowali do pacjentów jedną wiadomość
  4. Okropne, co przeżywa Ida Nowakowska po wpadce w TVP. Stacja zdecydowała się na radykalny krok
  5. Mało kto wie, jak Małgorzata Niemirska dostała rolę w "Czterech pancernych". Dziś metoda jest nie do pomyślenia
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News