Weterynarz zrobił wszystko, żeby uratować psa bogatego właściciela. Niewyobrażalne, jak mu później podziękowano

Weterynarz zrobił wszystko, żeby uratować psa bogatego właściciela. Niewyobrażalne, jak mu później podziękowano Źródło: Unsplash / Lydia Torrey

Weterynarz otrzymał niesamowite podziękowania za uratowanie psa właściciela firmy. Na pewno nigdy tego nie zapomni.

Każdy weterynarz codziennie stara się ratować naszych pupili z najróżniejszych przypadłości. Czasami jest to tylko wizyta kontrolna, jednak niekiedy zdarza się, że jest to kwestia życia lub śmierci. Ta praca z pewnością nie jest lekka i często bywa niedoceniana. Jednak weterynarz w swojej praktyce musi wykazywać się naprawdę ogromną wiedzą. W tym przypadku lekarz otrzymał naprawdę wyjątkowe podziękowanie, które zapiera dech w piersiach na sama myśl o jego rozmachu.

Podziękowanie w Super Bowl

Super Bowl to największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych, które ma wręcz kultowy wydźwięk. Jest tam traktowane na miarę najwyższych uroczystości państwowych, a niektórzy pracownicy po meczu otrzymują od swoich przełożonych dzień wolny. Jest to spowodowane nie tylko świąteczną atmosferą towarzyszącą temu doniosłemu wydarzeniu ale również z wypijaniem w tym czasie naprawdę dużych ilości napojów alkoholowych. Oprócz sportu, przekąsek i napojów wyskokowych Super Bowl słynie z przerw reklamowych, które kosztują reklamodawców grube miliony i wyróżniają się najwyższym kunsztem produkcyjnym. 

Weterynarz wykonywał swoją pracę i starał się nieść pomoc ciężko choremu psu. Nie miał jednak pojęcia, że właścicielem czworonoga jest bardzo wpływowa osoba, która będzie chciała się odwdzięczyć w nietypowy sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakież zdziwienie musiało malować się na twarzy weterynarza, który podczas przerwy w meczu zauważył reklamę swojej placówki. Było to podziękowanie od właściciela firmy Weathertech za uratowanie jego ukochanego psa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Wdzięczność została tu dosłownie wyrażona w milionach, ponieważ po przeliczeniu na złotówki reklama kosztowała, aż 24 miliony! Fantastyczne podziękowanie widziało miliony osób.

Sam weterynarz z pewnością był zachwycony tym jak bardzo doceniono jego ciężką pracę. Jednak czego się nie robi gdy w grę wchodzi zdrowie lub życie czworonożnego przyjaciela?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Umowa o pracę, dzieło, zlecenie. Wielu pracowników nie zna nawet swoich praw
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News