To musiało się tak skończyć. Kiedy w Sejmie pojawiła się kobieta z dzieckiem Jarosława Kaczyńskiego natychmiast zalały ją obrzydliwe komentarze. Natychmiast zaczęto złośliwie dowcipkować na temat córeczki posłanki .Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej oraz mecenasa Jarosława Kaczyńskiego urzędującego w kancelarii na ulicy Nowogrodzkiej. 

Dziecko Jarosława Kaczyńskiego

Kornelia Wróblewska z .Nowoczesnej ma córeczkę ze znanym warszawskim mecenasem Jarosławem Kaczyńskim. Dziecko otrzymało imię Antonina Maria Kaczyńska. Nic więc dziwnego, że gdy tylko matka pojawiła się w Sejmie ze swoim maluszkiem, posypały się pełne złośliwości, obrzydliwe komentarze.

Najpierw parlamentarzyści, a potem internauci, zaczęli atakować parlamentarzystkę. Zarzucono jej, że… specjalnie wybrała sobie partnera o takich personaliach, by móc kpić z prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Podkreślano, że nie może być przypadkiem, iż córeczka ma na drugie imię Maria mając na nazwisko Kaczyńska. Zarzucono więc Wróblewskiej, że tak ukształtowała swoją rodzinę, by robić polityczną karierę oraz szum wokół swojej osoby.

Zobacz także: Kaczyński zszokował całą Polskę. Upokorzył Morawieckiego podczas rekonstrukcji

Pechowa wizyta

Kornelia Wróblewska przyszła do Sejmu trzymając na rękach swoje dziecko, którego ojcem jest Jarosław Kaczyński, mecenas poślubiony przez posłankę w lipcu 2017 roku. Co ciekawe, jego kancelaria mieści się na… ulicy Nowogrodzkiej, czyli tam gdzie siedziba Prawa i Sprawiedliwości.

– Od dziecka chciałam mieć córkę, która nazywałaby się Maria. Jednak z racji tego, że mąż nazywa się Jarosław Kaczyński, to Maria Kaczyńska budziłaby zbyt wiele politycznych skojarzeń i mogła zostać źle odebrana. Dlatego nazwaliśmy córeczkę Antonina Maria Kaczyńska – komentuje Wróblewska w rozmowie z Faktem.

Wróblewska nie zamierza rezygnować z pracy w Sejmie i chciała przychodzić z dzieckiem do pracy. Jednakże, złośliwe komentarze i absurdalne zarzuty mogą spowodować, że zmieni plany. Wrogowie .Nowoczesnej twierdzą, że posłanka wykorzystuje dziecko, by zrobić szum wokół swojej osoby.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński pogrzebany, właśnie ujawniono jego LOJALKĘ

Nic bowiem dziwnego, że zbieg imion i nazwisk budzi emocje. Szkoda jednak, że wywołuje bardzo złośliwe komentarze i krzywdzące zarzuty pod adresem posłanki. Wróblewska zdradziła jednak, że pojawienie się dziecka w Sejmie wywołało również mnóstwo pozytywnych reakcji. Politycy głaskali córeczkę i brali ją na ręce! Wśród nich byli między innymi: Paweł Kukiz, Henryka Krzywonos i Ryszard Petru.

dziecko Jarosława Kaczyńskiego
Joanna Scheuring Wielgus

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia


Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

...

Zobacz również