Nic się nie stało, wszystko jest dobrze. Życzymy Wesołych Świąt!
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Nic się nie stało, wszystko jest dobrze. Życzymy Wesołych Świąt!

Wesołych świąt! Dzisiaj nie wydarzyło się nic ważnego, a przynajmniej nic co szczególnie zapisałoby się w historii. Jeśli komuś urodziło się dziecko - gratulujemy! Jeśli ktoś został zwolniony z pracy - głowa do góry! Życie jest piękne.

Wesołych świąt! Mikołaj już posuwa na saniach zaprzęgniętych w swe czerwononose renifery, aby przynieść ci piękne prezenty. Wigilia już za 4 dni, a wraz z nią rodzinna atmosfera, prezenty i brzuszek pękający od pierożków i serniczka cioci Krysi. Czwartek to dobry czas, aby zwolnić tempo i zacząć cieszyć się życiem.

Ho ho ho! Redakcja Pikio.pl życzy wszystkim Wesołych świąt!

Wszyscy redaktorzy i wydawcy portalu Pikio.pl życzą Państwu ciepłych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia. Niech święty Mikołaj/Gwiazdor/Aniołek/Jezusek/Dziadek Mróz będzie hojny, atmosfera sprzyjająca, a jedzenie nietuczące. Aby przy wigilijnym stole nikt się pokłócił, a jak się pokłóci, to w drodze na pasterkę niech wywali się na lodzie. W przyszłym roku życzymy sobie i Państwu wszystkiego dobrego - zespolenia PiS i PO w jedną, kochającą się partię oraz zlikwidowania wszystkich podatków. Żeby każdy kto chce sprzedać Opla znalazł kupca, a wszyscy ludzie odzyskali swoje 300 baniek. Z przymróżeniem oka, Świąteczny zespół Pikio.pl :)ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki wprawiają w osłupienie, Kaczyński dostanie zawału
  2. Gessler padła ofiarom WŚCIEKŁYCH ataków za te słowa. Okazuje się, że… miała rację
  3. Agata Duda w sylwestrowej kreacji. Internauci: „Wygląda jak kula dyskotekowa”
  4. Złe warunki pracy, głodowe pensje, bezkresny stres. Pomocnicy Meghan Markle okrywają mroczne karty
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News