Dramat w wesołym miasteczku. Dwie osoby nie żyją, ponad dwadzieścia rannych

Dramat w wesołym miasteczku. Dwie osoby nie żyją, ponad dwadzieścia rannych Źródło: twitter/shishir_choudhary/

Nikt nie podejrzewał, że wesołe miasteczko może stać się miejscem takiej tragedii. Setki osób, każdego dnia chętnie do niego przybywa, by miło spędzić czas, jednak tym razem, doszło do przerażającego wypadku, który świadkowie zapamiętają na długi czas. Wszystko zostało nagrane, a następnie udostępnione w sieci.

Wesołe miasteczko jest świetną alternatywą nie tylko dla tych najmłodszych, ale i tych nieco starszych. Rodziny z dziećmi czy też grupy znajomych, chętnie odwiedzają to miejsce, by swój wolny czas wypełnić nie tylko zabawą, ale i nutą adrenaliny. Niektóre z dostępnych atrakcji wydają się naprawdę niebezpieczne, choć za każdym razem, nie brakuje zapewnień, że nic złego nie może się przydarzyć. Najwyraźniej w tym przypadku nikt nie sprawdził, czy wszystko jest w pełni sprawne. W parku rozrywki doszło do straszliwej tragedii, której widok zapiera dech w piersiach.

Wesołe miasteczko - najpierw zabawa a potem śmierć 

Jak podają media, do wstrząsającego zdarzenia doszło w Indiach w mieście Ahmedabad. W wesołym miasteczku Kankaria Adventure Park, tak jak każdego dnia, zjawiły się setki, a nawet tysiące okolicznych mieszkańców i turystów, chcących miło spędzić czas. Jednym z atrakcji, jakie oferuje park, jest tak zwane wahadło. Jak sama nazwa wskazuje, maszyna z umieszczonymi u dołu siedzeniami, zaczyna po woli kołysać się na boki, unosząc się coraz bardziej ku górze do momentu, aż siedzące na niej osoby, znajdą się do góry nogami. 

Na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu widać, jak wahadło, gdy jego gondola znalazła się już równolegle do ziemi, po prostu się łamie i spada na ziemię. Krótki film w mgnieniu oka zmienił się w prawdziwy horror, a krzyki przerażenia, które w kilka sekund rozniosły się dookoła, zaparły dech. Z podawanych informacji wynika, że dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, natomiast ponad 20 odniosło obrażenia różnego stopnia. Lekarze od razu objęli ich opieką.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zawinił? 

Już tego samego dnia, policja wszczęła śledztwo, chcąc ustalić, dlaczego jedna z atrakcji okazała się wadliwa i czemu nie zostało to uprzednio wykryte. Śledczy mają zamiar sprawdzić, czy wesołe miasteczko przestrzegało wszystkich zasad regulaminu oraz czy regularnie był sprawdzany stan techniczny maszyn. Burmistrz miasta informuje, że gdy tylko uda się wyłonić osoby odpowiedzialne za tragedię, zostaną wyciągnięte wobec nich konsekwencje.  

twitter/shishir_choudhary/

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Nowa okropna moda na ślubach w Polsce. Zepsuła już mnóstwo wesel, podłe
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Piotr 19 razy uderzył swoją żonę tłuczkiem do mięsa. Tłumaczenia mężczyzny ścinają z nóg
  6. Mistrzowskie zachowanie księżnej Kate podczas Wimbledonu oburzyło wielu. Pokazała klasę

Źródło: radiozet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu