Tragedia w drodze na wesele. Nie żyje 20 osób

Tragedia w drodze na wesele. Nie żyje 20 osób

Wesele powinno być jednym z najbardziej radosnych przyjęć w życiu wszystkich nowożeńców. Inaczej stało się jednak w przypadku jednej z par, której goście uczestniczyli w szokującym, tragicznym wypadku samochodowym. W zderzeniu z innym samochodem zginęło w sumie niestety aż 20 osób. Służby wciąż zajmują się ustalaniem przyczyn oraz okoliczności dramatycznego wydarzenia.

Ślub oraz wesele kojarzą się powszechnie przede wszystkim z miłością, zabawą oraz świetnym samopoczuciem. Chociaż teoretycznie są to przyjęcia, które celebrują jedynie pozytywne uczucia, czasami radość młodej pary oraz jej rodziny przerywają nieplanowane, złe wiadomości. W tym przypadku okazały się one jeszcze gorsze, niż można przypuszczać.

Wesele w cieniu dramatycznego w skutkach wypadku samochodowego

W Schoharie, w amerykańskim stanie Nowy Jork limuzyna, która przewoziła gości weselnych, wzięła bowiem udział w szokującym wypadku samochodowym, który zebrał ogromne jak na tego typu zdarzenie śmiertelne żniwo. Z informacji podanych mediom przez miejscowych mundurowych dowiadujemy się, iż zginęło w nim aż 20 pasażerów. Jak wynika z relacji świadków oraz ustaleń służb, samochód zderzył się z innym pojazdem w okolicy wielu domostw oraz popularnego sklepu. To właśnie mieszkające w pobliżu osoby jako pierwsze ruszyły na pomoc poszkodowanym, których obrażenia okazały się zdecydowanie poważniejsze, niż początkowo sądzono. - Usłyszałem głośne uderzenie i wyszedłem z domu, żeby zobaczyć, co się dzieje. Zobaczyłem zbiegowisko ludzi, później usłyszałem skrzyki. Po chwili spostrzegłem duży, niecodziennie wyglądający samochód. Leżał w zaroślach, był zniszczony po uderzeniu w drzewo - opowiedział w rozmowie z lokalnymi mediami Bridey Finnegan, który był jednym z naocznych świadków pierwszych chwil tuż po tragicznym zdarzeniu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jakich okolicznościach doszło do tragicznego wypadku?

Nie wiadomo, jak i dlaczego doszło do tych dramatycznych zdarzeń. Ustalaniem przyczyn oraz okoliczności wypadku zajmują się już obecnie miejscowe służby. Nie wiadomo, kiedy uzyskane przez nich informacje zostaną przekazane opinii publicznej w postaci oficjalnego komunikatu. Wielu mieszkańców Schoharie chciałoby je oczywiście poznać najszybciej jak się tylko da. Zderzenie dwóch pojazdów pociągnęło niestety za tobą wiele ofiar. Jak wynika z doniesień amerykańskich mediów, w wypadku zginęło aż 20 osób. Chociaż świadkowie natychmiast ruszyli na pomoc poszkodowanym, ich działania nie przyniosły niestety pożądanego efektu. Wśród ofiar są oczywiście przede wszystkim osoby, które przemieszczały się limuzyną na organizowane w okolicy wesele.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje? Setki martwych ptaków spada z nieba w Warszawie
  2. Mamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo!
  3. Policjant usłyszał płacz dziecka. Wyważył drzwi i zobaczył coś okropnego
  4. Uwielbiana gwiazda TVN nie jest w stanie wstać z łóżka. Fani łączą się z nią w bólu
Następny artykuł