Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie

Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie

Wesele to jeden z najszczęśliwszych dni życia każdego człowieka, w tych przypadkach skończyło się jednak tragicznie dla przyszłych panien młodych. Historie kobiet, które zginęły przed lub w czasie swoich ceremonii ślubnych są wstrząsające.

Wesele kojarzy się ze wspaniałymi, wzniosłymi chwilami. Nie dla wszystkich kończy się ono tak jak jakby to sobie wymarzyli. Oto historie czterech panien młodych, których marzenia o cudownym dniu ślubu, skończyły się wielką tragedią.

Wypadek samochodowy, który przerwał wesele

W 2015 roku przyszła panna młoda, Wasilia Rzajewa, wraz ze swoją świadkową wybrała się do salonu piękności. Obie chciały wyglądać perfekcyjnie. Wszystko szło po ich myśli, do czasu. W drodze powrotnej wydarzył się dramat. Wasilia prowadziła samochód, jej przyjaciółka siedziała na siedzeniu pasażera. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn dziewczyna straciła panowanie nad kierownicą. Auto przewróciło się, a kobiety zginęły na miejscu.

Płonąca suknia ślubna

Pięć lat wcześniej w 2010 roku, Anna Zabasztanskaja wraz z wybrankiem zaplanowali całą ceremonię. Aby urozmaicić swoje wesele postanowili urządzić grilla w ogrodzie. Niefortunnie jeden z gości dolał do grilla spirytus, część  płynu trafiła na suknie ślubną pani młodej. Ogień rozprzestrzenił się zbyt szybko, by można było czemukolwiek zaradzić. Mimo szybkiej reakcji gości i sanitariuszy - kobieta zmarła. Po przewiezieniu panny młodej do szpitala, stwierdzono, że ok. 75% skóry zostało spalone.

Wypadek czy samobójstwo?

W 2012 roku w jednej z miejscowości pod Moskwą, po ceremonii  panna młoda wybiegła na autostradę, trafiając pod rozpędzone koła samochodu. Mężczyzna, choć zszokowany, chciał udzielić pomocy potrąconej kobiecie, jednak bezskutecznie i ta zmarła na miejscu. Mężczyzna, mimo szoku, rozpoznał w kobiecie koleżankę sprzed lat, a wydarzenia owego dnia stały się traumatyczne nie tylko dla rodziny panny młodej, ale także dla niego. Nie wiadomo, co było przyczyną jej wtargnięcia na jezdnię. Czy była to udana próba samobójcza czy może nieszczęśliwy wypadek?
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tragiczne zderzenie

Olesia i Jura Geraszczenko, para z Rosji, w 2011 roku również uległa tragicznemu wypadkowi. Świeżo upieczeni państwo młodzi, wraz z innymi trzema osobami, jechali samochodem na przyjecie weselne. Podczas wyprzedzania jadącego zbyt wolno pojazdu, uderzyli w samochód jadący naprzeciwko. Kiedy na miejsce dotarła karetka, panna młoda jeszcze oddychała, jednak nie udało się jej odratować i kobieta zmarła kilka minut później. Innym uczestnikom incydentu udało się przeżyć. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Edyta Górniak PORONIŁA?! Gwiazda wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Cała PRAWDA o Dawidzie Podsiadle! Te informacje wbiją was w fotel!
  3. Chcesz wziąć ślub w tym terminie? Zdecydowanie odradzamy!
  4. Potworny wypadek gwiazdy TVP Info. Śmierć zajrzała jej prosto w oczy
  5. Magdalena Adamowicz opuściła Polskę. W sieci sączy się obrzydliwy jad
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło Fakt24 Następny artykuł