Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja Źródło: .

Wesele musi być perfekcyjne - tego chce każda para młoda, dlatego na planowaniu każdego szczegółu tego szczególnego dnia spędza się wiele godzin. Jednym z najważniejszych elementów są zdjęcia - to one pozwalają zachować piękne wspomnienia, choć nie zawsze.

Wesele będzie wspominane przez młodą parę przez całe życie, a doskonałą pamiątką z tego szczególnego dnia są zdjęcia i nagrania. Dlatego narzeczeni zazwyczaj bardzo starannie wybierają fotografa. Niestety czasem zamiast przepięknych kadrów, na zdjęciu uwieczniane są katastrofalne momenty i przepiękne wspomnienia błyskawicznie pryskają.

Wesele uwiecznione przez hobbystę? Lepiej zatrudnić fachowca

Najczęstszą przyczyną nieudanych zdjęć ślubnych jest nadmierna oszczędność przyszłych małżonków. Oczywiście organizacja wesela to nie tylko skomplikowane, lecz także kosztowne wyzwanie. W trakcie planowania budżetu trzeba często podejmować trudne decyzje i zejść z kosztów przy jednym punkcie, by zapłacić więcej za inny. 

Gdy młodzi mają znajomego bądź kuzyna, który interesuje się fotografią, często w ich głowach pojawia się pomysł, by powierzyć mu odpowiedzialne zadanie uwiecznienia ceremonii. Takie rozwiązanie nie jest złe, ale tylko w kilku przypadkach. Po pierwsze - osoba ta nie powinna czuć się "pominięta" jako gość. Dla niektórych taka prośba będzie zaszczytem, inni poczują się, jakby byli w pracy, zamiast na weselu bliskich osób. Po drugie - fachowiec musi znać się na swojej robocie. Wujek hobbysta zwykle nie wykona profesjonalnej sesji, która będzie zapierała dech w piersiach oglądających. 

Wspomnienia zrujnowane przez dziwne kadry

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografa najlepiej zdecydować się po bezpośrednim spotkaniu. Obejrzenie portfolio i wymiana maili nie pozwoli wyrobić sobie zdania o człowieku. Po rozmowie przekonamy się, czy mamy do czynienia z profesjonalistą - na witrynie może wstawić przepiękne zdjęcia swego autorstwa, ale od tego są przecież programy do obróbki zdjęć. Wiadomo, że nie pokazałby zdjęć takich jak te, które rujnują każde weselne wspomnienia.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Co może popsuć ślubne zdjęcie? Niespodziewany gość na drugim planie, który nadaje fotografii zupełnie inny, komiczny kontekst. Uchwycenie dziwnej miny na twarzy panny młodej, która przecież chciałaby w tym dniu wyglądać pięknie. Kadr pokazujący czyjąś kompromitującą wpadkę. Przykłady takich zdjęć są poniżej. I o ile można zrozumieć, że jakimś cudem powstały, o tyle trudno uwierzyć, że się zachowały, a tym bardziej, że trafiły do sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza   

Źródło: Papilot

Następny artykuł