Na wesele ubrała się tak, że niektórym mogło stanąć serce. Wszyscy porównują jej suknię do damskich narządów płciowych

Na wesele ubrała się tak, że niektórym mogło stanąć serce. Wszyscy porównują jej suknię do damskich narządów płciowych Źródło: unsplash/Andreas_Rønningen/

Na wesele postanowiła założyć dość oryginalną sukienkę, która szybko stała się tematem wielu dyskusji - nie tylko wśród pozostałych gości, ale i internautów. Opinia zdaje się jednogłośna i raczej nie jest dla kobiety zbyt pokrzepiająca.

Wesele to najbardziej wyjątkowy wieczór w życiu świeżo upieczonych małżonków, którzy są niewątpliwymi gwiazdami tego wydarzenia. To właśnie o nich powinni mówić wszyscy i przede wszystkim cieszyć się z początku ich nowej drogi. Tym razem było zupełnie inaczej i to wcale nie o młodej parze dyskutowali weselnicy. Co więcej, rozmowy nie należały do najprzyjemniejszych. 

Sukienką, którą założyła na wesele, przyćmiła młodą parę 

W sieci pojawiło się zdjęcie prosto ze szkockiego wesela. Tego typu fotografie najczęściej wywołują pozytywne emocje, jednak tym razem ciężko nawet o serdeczny uśmiech. Wszystko za sprawą sukienki jednej z uczestniczek przyjęcia. 

Na opublikowanej przez "That’s it, I’m wedding shaming" fotce widzimy młodą parę ubraną w eleganckie, choć skromne stroje, oraz kilkoro gości. Kobieta w fioletowej sukni bez wątpienia zwraca największą uwagę. Piękna, długa kreacja do samej ziemi w odcieniu lawendowym mogłaby skraść serce niejednej z pań, ale chyba mało która zdecydowałaby się na taki dekolt. Pokaźne wycięcie niemal do samego pępka, odsłaniające sporą część biustu, wzbudziło spore kontrowersje wśród pozostałych weselników, którzy nie mogli odmówić sobie kilku nieprzyjemnych komentarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Suknia, która wygląda jak damskie narządy płciowe? 

Komentarza nie odmówili sobie również internauci, których uwadze nie umknęło wspomniane zdjęcie. Na widok tak głębokiego dekoltu w ich głowach pojawiła się tylko jedna myśl, porównująca fason do waginy. Trzeba przyznać, że porównanie sukienki do damskich narządów płciowych nie zdarza się często, jednak w tym przypadku, wydaje się dość trafnym określeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

- Ta kreacja przypomina mi scenę porodu. Damskie narządy płciowe i wystająca z nich głowa. Z tą różnicą, że dorosłej kobiety, a nie noworodka - czytamy. 

- Mam nieodparte wrażenie, że ona założyła suknię tył na przód - stwierdza internautka. 

- Gdyby któraś z koleżanek ubrała się tak na mój ślub, od razu zawróciłabym ją do domu - wyznała kolejna. 

facebook/That’s_it_I’m_wedding_shaming/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: papilot 

Następny artykuł