Pokazała, jakie buty założyła na wesele. Stała się pośmiewiskiem, internauci mieszają ją z błotem: "Co za wstyd"

Pokazała, jakie buty założyła na wesele. Stała się pośmiewiskiem, internauci mieszają ją z błotem: "Co za wstyd" Źródło: .

Wesele to wydarzenie, na którym para młoda przynajmniej w założeniu chce wyglądać jak najlepiej. To, na jakie buty podczas ślubu zdecydowała się ta kobieta, zaskoczyło wszystkich. Stała się pośmiewiskiem w sieci i wytknięto jej brak gustu.

Wesele tej pary miało być najpiękniejszą chwilą w ich życiu, a już na zawsze będzie się nowożeńcom kojarzyć z kpinami. Panna młoda pochwaliła się w sieci swoją kreacją i nie spodziewała się, że spotka ją przez to tak ogromna fala krytyki. To, jakie wybrała buty, sprawiło, że stała się pośmiewiskiem.

Spontaniczne wesele 

Wesele tej pary ewidentnie nie wiązało się z miesiącami przygotowań. Ceremonia odbyła się raczej ze spontanicznej potrzeby serca, na co wskazują chociażby stroje nowożeńców, w których zaprezentowali się podczas ślubu. Jednak gdy panna młoda opublikowała fotografie z tego wydarzenia, spotkała się z kpiną ze strony internautów. 

Trzeba przyznać, że kobieta zdecydowała się na dość niekonwencjonalną kreację. Szczególną uwagę zwróciły jej buty, które według wielu osób absolutnie nie pasowały do powagi sytuacji. Panna młoda momentalnie stała się pośmiewiskiem w sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kontrowersyjny wybór 

Jak wiadomo, każdy ma inny gust i bywa, że w dniu swojego ślubu decyduje się na niezwykłą stylistykę. W końcu jest to uroczystość, która ma satysfakcjonować głównie nowożeńców. Jednak według internautów ta para zdecydowanie przesadziła w swoim luźnym podejściu do ślubu. 

Pan młody wystąpił bowiem w zwykłej, kraciastej koszuli, która bardziej kojarzy się z ubiorem do pracy, niż z tak wyjątkową okazją. Do tego dołożył klasyczne jeansy i sportowe buty. Widać, że nie jest to typ mężczyzny, który lubi się stroić i zna się na najnowszych trendach mody. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Jednak internauci najwięcej uwagi poświęcili kreacji panny młodej. Kobieta co prawda zdecydowała się pozostać przy tradycyjnej bieli, ale jej zwiewnej sukience daleko do spektakularnych sukni, do których wszyscy są przyzwyczajeni. Jednak to, co zaskoczyło najbardziej, to wybór butów. Panna młoda postanowiła, że chce sformalizować swoją miłość w wysokich, ciemnych kozakach. Taka decyzja oburzyła wiele osób. Zalała ją lawina negatywnych komentarzy, sugerujących, że powinna się wstydzić i że zupełnie nie ma gustu. Najważniejsze jest jednak to, że ona czuła się w tym wyjątkowym dniu komfortowo. 

Źródło: Facebook / That's it, I'm wedding shaming

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  4. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Papilot

Następny artykuł