Uważają, że robią wesele z klasą. Do zaproszeń dołączyli 6 żenujących żądań dla gości

Uważają, że robią wesele z klasą. Do zaproszeń dołączyli 6 żenujących żądań dla gości Źródło: .

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każda para młoda chce, aby ten dzień był wyjątkowy, jednak czasami zdarza się, że młodzi przesadzają ze swoimi pomysłami. Tak było w przypadku tej pary, która do zaproszeń dołączyła 6 żenujących żądań dla swoich gości.

Wesele jest bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego każda para marzy o tym, aby goście wspominali tę uroczystość w samych superlatywach. Niektórzy jednak chcą niemalże przejąć kontrolę nad wszystkim, co się wydarzy w tym dniu - nawet nad bliskimi, którzy będą towarzyszyć im w tym ważnym dniu. Ta para zdecydowanie przekroczyła granice i wytyczyła swoim gościom zasady, których powinni przestrzegać podczas ich zaślubin. 

Wesele pod dyktando przyszłych małżonków 

Dziewczyna została zaproszona na ślub swoich bliskich. Zaproszenia były starannie wykonane, a całość wyglądała pięknie i elegancko. Gdy jednak je otworzyła, zobaczyła kartkę, której treść zwaliła ją z nóg. Okazało się, że przyszli małżonkowie zaplanowali swoje wesele w każdym calu, łącznie z zachowaniem gości. Ta lista żądań strasznie rozzłościła młodą kobietę. 

"Nie ma szans, że pójdę na takie wesele"

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała w zaproszeniu od swoich bliskich. Stwierdziła, że w żadnym wypadku nie pójdzie na takie wesele i postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat z internautami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mieści mi się w głowie coś takiego, że ktoś w tak dosadny sposób rozkazuje dorosłym ludziom, co mają ubrać i jak się zachować. Wydaje mi się, że zaprasza się na wesele ludzi, których się lubi i takich, których nie trzeba strofować i ustawiać do pionu. Poczułam się tak, jakbym co najmniej była zaproszona na królewski ślub. Co para młoda sobie myślała, pisząc to? Co za durny pomysł - napisała rozzłoszczona dziewczyna.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Para młoda zażyczyła od swoich gości 6 ważnych dla nich rzeczy. Po pierwsze narzeczeni nie chcą, aby ktokolwiek spóźnił się na ich ceremonię. Po drugie panie mają nie zakładać białych kreacji, gdyż jest to kolor zarezerwowany tylko dla panny młodej. Kolejnym aspektem ma być stonowany makijaż u każdej kobiety. Para nie życzy sobie również dodawania zdjęć do mediów społecznościowych, jak również robienia selfie z gośćmi. Ostatnim punktem jest zakaz upijania się. Wygląda na to, że podczas tej imprezy wszyscy goście muszą bardziej skupić się na respektowaniu zasad, niż na radości z tej wyjątkowej chwili.   

Screen/Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków dostanie PODWYŻKĘ. Dokładnie przyjrzyj się następnej wypłacie
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Popularne

Następny artykuł