Ledwie rozpoczął się pierwszy taniec, gdy nagle panna młoda zalała się łzami. Goście nie wierzyli własnym oczom, co zrobił pan młody

Ledwie rozpoczął się pierwszy taniec, gdy nagle panna młoda zalała się łzami. Goście nie wierzyli własnym oczom, co zrobił pan młody Źródło: youtube

Wesele niedawno się rozpoczęło. Państwo młodzi, którzy już oficjalnie stali się mężem i żoną pojawili się na parkiecie, by zatańczyć swój pierwszy taniec. W pewnym momencie stało się coś niespodziewanego, goście nie mogli uwierzyć w to, co się właśnie wydarzyło.

Wesele było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Panna młoda spędziła wiele miesięcy, by zaplanować niesamowity wieczór, tak zapadł w pamięć wszystkim obecnym gościom. Kiedy planowała wesele nie wiedziała, że zdarzy się na nim coś, czego absolutnie nie miała w planach. Łzy, które pojawiły się na jej twarzy zepsuły jej cały makijaż, ale ona w ogóle się tym nie przejęła. 

Wesele i niezapomniany pierwszy taniec

Na sali zgasły światła, zostały zapalone delikatne światełka, które miały za zadanie zmienić klimat panujący w pomieszczeniu. Nagle na weselu zrobiło się przytulnie, kameralnie, a na sam środek wyszła panna młoda i jej ukochany. Biel sukni miała połączyć się z czernią garnituru w pierwszym tańcu nowożeńców. 

Muzyka zaczęła grać, para przytuliła się, by rozpocząć taniec, orkiestra zaczęła grać i w tym momencie stało się coś, czego panna młoda nie zaplanowała. Kobieta momentalnie zalała się łzami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wesele pozostanie niezapomnianym wspomnieniem dla panny młodej 

Chociaż panna młoda tego nie zaplanowała, to ktoś inny to zrobił. Był nim pan młody, który chciał, by jego żona na zawsze zapamiętała ten dzień. Dzięki niemu na weselu pojawił się nieoczekiwany gość. 

Obok orkiestry stał Mark Wills, gwiazda muzyki country, który jest jednym z ulubionych wykonawców panny młodej. Kiedy kobieta usłyszała jego głos zaczęła podskakiwać z radości, nie mogła przestać się uśmiechać, z jej oczu popłynęły łzy. Para dokończyła swój pierwszy taniec, do którego piosenkę wyśpiewał ukochany muzyk panny młodej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Przyjaciółka z "Rancza" opublikowała zdjęcie Królikowskiego. Widok wyciska łzy z oczu, słowa przeszywają serce

Niespodzianka, którą zaplanował pan młody przypadła do gustu nie tylko jego żonie. Wszyscy zgromadzeni na sali nie mogli się nadziwić, jak mężczyzna utrzymał to wszystko w sekrecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paznokcie mogą wiele powiedzieć o naszym zdrowiu. Zmiana ich wyglądu może świadczyć o poważnych chorobach
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Podchodzi do bezdomnego psa i robi rzecz, która nie mieści się w głowie. Nie wiedziała, że wszystko się nagrywa
  4. Przez lekarza niechcący zgwałcili swoje dziecko. Teraz ostrzegają innych rodziców
  5. Tego już za wiele, Hanna Lis jest wściekła. W ostrych słowach skomentowała zachowanie pracodawcy męża

źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News