Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała

Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała Źródło: unsplash/ Petr Ovralov

Wesele miało być dla jednej z polskich par spełnieniem marzeń. Na drodze stanęła jednak teściowa, która zdecydowała się pojawić w życiu nowożeńców w formie, w której nikt jej nie chciał. Propozycja, którą od matki swojego syna usłyszała kobieta, można uznać za śmieszną i co najmniej niepoważną.

Wesele i ślub są planowane przez pewną internautkę od miesięcy. Kobieta zastanawiała się także, gdzie pojedzie na słynny miesiąc miodowy z ukochanym mężem. Te ostatnie plany zostały jednak zaburzone przez teściową, która postanowiła wtrącić się w organizację poślubnego wypoczynku. Propozycja matki męża tak wzburzyła szykującą się do ślubu Polkę, że postanowiła podzielić się swoim problemem w internecie.

Wesele miało być najszczęśliwszym wydarzeniem w jej życiu. Na drodze stanęła teściowa

Niektóre z panien młodych od samego początku mają problemy z matkami swoich partnerów, zwracając uwagę, że ich teściowe często nie chcą odchodzić z życia swoich dzieci. Jedna z internautek nie może się jednak pogodzić z tym, że za organizację jej podróży poślubnej wzięła się teściowa, która zamierza pojechać wraz z nią, synem i dziewięcioma innymi członkami rodziny na wakacje.

- Moja teściowa ogląda razem ze swoją córką wycieczki na jakieś wyspy, bo chce jechać na wakacje po naszym weselu [...] Oznajmiła narzeczonemu, że mamy jechać z nimi. Taki tekst "jedziesz z nami" i koniec - mówi oburzona internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"No kurczę, jak można coś takiego wymyślić?"

Panna młoda zauważa, że jej teściowa jest bardzo przejęta tym wyjazdem i nie chce słuchać odmowy. Na szczęście jej narzeczony także nie chce o tym słyszeć i para zastanawia się, jak poinformować matkę męża o tym, że ze wspólnego wyjazdu nic nie wyjdzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

- Cały czas o tym gadała. No kurczę, jak można coś takiego wymyślić? Ja się wcale nie odezwałam, bo wiadomo, że nie pojadę z jego rodziną w podróż poślubną! Dzięki Bogu narzeczony też nie chce – opowiada kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Mama nagrała jak uczy synka mówić, ale to reakcja psa zwraca uwagę wszystkich. Niebywałe, płaczemy ze śmiechu
  4. Ogromne zmiany w emeryturach. Wiele osób zyska więcej pieniędzy, są powody do świętowania
  5. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News