Znamy ją wszyscy z telewizji, na ślub siostry założyła zakazaną kreację. Szczyt obciachu został osiągnięty?

Znamy ją wszyscy z telewizji, na ślub siostry założyła zakazaną kreację. Szczyt obciachu został osiągnięty? Źródło: unsplash/Luis Tosta

Wesele siostry było ważnym dniem dla gwiazdy telewizji TVP. Celebrytka, która zyskała sławę dzięki show "Rolnik szuka Żony", postanowiła zaskoczyć gości i pokazać się w bardzo odważnej stylizacji. Zamiast zachwycić, wzbudziła jedynie śmiech i politowanie ze strony weselnych gości.

Wesele siostry to dla wielu okazja, aby pokazać się z jak najlepszej strony i poprzez strój pokazać swój szacunek do panny młodej i całej uroczystości. Aż ciężko sobie wyobrazić co musiała pomyśleć siostra Małgorzaty Borysewicz, kobiety znanej ze swojego udziału w show "Rolnik Szuka Żony". Nie dość, że członkini jej rodziny założyła "zakazaną suknię", to jeszcze w tak złym guście, że oczy mogły zaboleć od samego patrzenia.

Wesele w rodzinie Borysewicz w cieniu kontrowersji. Gwiazda nie popisała się ubiorem

Mimo że Borysewicz ma dzięki programowi TVP wielu fanów, to nawet jej najwięksi miłośnicy nie mogli przeboleć tego, jak celebrytka ubrała się na ślub siostry. Od wieków wiadomo, że na taką uroczystość jedyną osobą, która ma prawo ubrać się na biało, jest nie kto inny, a panna młoda. Samej uczestniczce "Rolnik Szuka Żony" to jednak nie przeszkadzało i postanowiła pokazać się w mini w odcieniu śniegu, przyozdobionym zewsząd kryształami i odblaskami. Do tego dobrała zupełnie niepasujące, czarne szpilki.

Gwiazda na swoim Instagramie została nazwana istnym "jajkiem wielkanocnym" i jest to opinia, która została poparta wieloma komentarzami zdziwionych obserwatorów celebrytki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wszystko gwiazda bawiła się dobrze

Borysewicz, która musiała zdać sobie sprawę z modowego faux-pas, nie zamierzała jednak żałować swojej decyzji o dobraniu właśnie takiej kreacji, o czym dała znać na swoich social mediach.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

- Hej wesele, a w zasadzie już grubo po. Nasze wesela są szalone i do białego rana. Zdjęć bez cenzury mało, tu w tym roku tylko jedno, w przyszłym będzie się działo! - pisała celebrytka.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że na następne śluby i wesela bardziej przemyśli swoją stylizację.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Dotknęła go najpotworniejsza tragedia, jaka może spotkać ojca. Podjął decyzję życia, gdy żona zaczęła odchodzić od zmysłów
  4. Czy makaron tuczy? Tylko, jeśli popełnisz ten podstawowy błąd
  5. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O diagnozie nieuleczalnej choroby Karolina Szostak dowiedziała się późno

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł