Wesele zachwyciło gości
youtube.com Paradise Studio
Monika Majko - 27 Grudnia 2020

Młoda para z Polski zadziwiła gości. Zatańczyli tak, że Taniec z gwiazdami się chowa

Wesele tej młodej pary na długo zapadnie nie tylko w ich w pamięci, ale również we wspomnieniach zaproszonych na imprezę gości. Młodzi przygotowali niezwykły popis taneczny, weselnicy przecierali oczy ze zdumienia na widok ich pierwszego tańca.

Niemal każde polskie wesele tradycyjnie rozpoczyna się od tzw. pierwszego tańca pary młodej. Do sieci trafiło nagranie z jednego ze ślubów, który odbył się w województwie śląskim. Nowożeńcy przygotowali niezwykły układ taneczny, a wszyscy obecni na sali weselnej byli nim zachwyceni.

Wesele na długo pozostanie w pamięci gości

Organizacja wesela to bardzo pracochłonna i stresująca czynność. Narzeczeni często już na kilka lat do przodu rezerwują sale weselne czy bukują terminy u wymarzonych DJ-ów lub zespołów muzycznych. Młodzi chcą, by tej wyjątkowy dzień był perfekcyjny i wkładają w to bardzo dużo wysiłku.

Wiele przygotowań w swoją ceremonię włożyła również pewna para, która organizowała swoje wesele w jednym z hoteli na południu Polski. Młodzi szczególnie dużo starań włożyli w przygotowanie swojego pierwszego tańca, a efekty ich ćwiczeń zaskoczyły wszystkich gości uroczystości.

Nowożeńcy przygotowali taniec do piosenki pt. „Stumblin' In” w wykonaniu Chrisa Normana i Suzi Quatro. Ich występ został zarejestrowany przez kamerzystę, a nagranie, które udostępniono na platformie YouTube, do tej pory odtworzono już ponad 5 milionów razy.

Z ostatniej chwili: Nie żyje polski aktor kultowych seriali z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: Nie żyje polski aktor kultowych seriali z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

To, co najbardziej zachwyciło zarówno gości weselnych, jak i internautów, była naturalność, z jaką tańczyli zakochani. Zamiast wymyślnych figur młodzi postawili na proste, ale bardzo widowiskowe obroty i przejścia, które świetnie współgrały z dynamiką i melodią utworu.

Pod nagraniem umieszczonym przez kanał Paradise Studio na YouTube pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych użytkowników sieci. Poruszeni internauci docenili naturalność i talent taneczny nowożeńców.

- W końcu jakaś para, która naprawdę potrafi tańczyć. Bez żadnych wymuszonych układów, które bez umiejętności tanecznych wyglądają bardzo sztucznie - docenił młodych jeden z użytkowników sieci.

- Pierwszy pierwszy taniec, który naprawdę mi się podoba! Cudownie! Nie jest sztucznie zatańczony, widać, że sprawia im przyjemność i cudownie się ogląda! Bosko! Brawo dla Was - dodała inna internautka.

- Coś pięknego, zatańczone naturalnie, z lekkością, wdziękiem i... chyba jakiś magnes w sobie macie, bo oczu nie można od Was oderwać - zażartowała kolejna.


 

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News