Wesele, państwo młodzi
twitter.com Izabela
Weronika Wasiak - 27 Października 2020

Państwo młodzi wybiegli z wesela i zrobili jedną rzecz. O ich wyczynie mówią największe telewizje

Przerwali własne wesele, by wyjść na ulicę. Niewiarygodne, co wydarzyło się chwilę później. Dziś mówią o tym wszystkie media w kraju.

Wesele zakończyło się w najmniej spodziewany sposób. Para młoda nie pozostała obojętna na to, co wyprawiało się na ulicy.

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

Przerwali wesele i zrobili coś niesamowitego

Nie cichną protesty Polaków, które rozpoczęły się w miniony czwartek po wyroku Trybunału Konstytucyjnego zakładającym zakaz aborcji w przypadku trwałych szkodzeń płodu. Jeszcze tego samego dnia tysiące osób wyszło na ulice Warszawy, a w piątek manifestacje trwały również w innych miastach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Protesty trwały również w sobotę i niedzielę, a na 26 października zaplanowano blokadę ulic. W czasie weekendowych manifestacji, jak donosi Radio Zet, w Bolesławcu doszło do niecodziennej sytuacji.

Para młoda, która zaledwie chwilę wcześniej zawarła związek małżeński, przerwała własne wesele i wyszła na ulicę, by wspierać aktywistów.

- Przerwali wesele, żeby wyrazić sprzeciw. To początek Waszego końca z kobietami nie wygracie! - czytamy na Twitterze pod materiałem z całego zajścia.

- Jesteśmy z wami. Absolutnie jestem kobietą i nie wyobrażam sobie donosić ciąży, w której moje dziecko umrze zaraz po porodzie. Ja sobie tego po prostu nie wyobrażam - mówiła panna młoda odpowiadając na pytanie, dlaczego zdecydowała się przerwać wesele i dołączyć do protestu.

- Zostałyśmy potraktowane całkowicie przedmiotowo. Jesteśmy traktowane jak inkubatory. Czy przeżyje, czy nie przeżyje, wszystko jedno. My jesteśmy po prostu workiem do przenoszenia ciąży - dodała.

O zachowaniu młodej pary huczy dziś cała Polska. Wielu jest pełnych podziwu i nie szczędzi pozytywnych opinii. Ostatnie dni wydają się trudne dla ogromnej części polskiego społeczeństwa, a każda doza sympatii wydaje się na wagę złota.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

- Super para młoda! Wszystkiego najlepszego dla nich! Dziewczyna oprócz tego, że piękna to mądra - czytamy w komentarzach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News