Panna młoda nie miała o niczym pojęcia, przez rok skrywano prawdę. Kiedy ojciec wkroczył na scenie na jej weselu, od razu po policzku spłynęły jej łzy

Panna młoda nie miała o niczym pojęcia, przez rok skrywano prawdę. Kiedy ojciec wkroczył na scenie na jej weselu, od razu po policzku spłynęły jej łzy Źródło: YouTube/Nicole Cortez

Wesele jest najpiękniejszym dniem w życiu młodej pary. Niektóre kobiety już od najmłodszych lat wyobrażają sobie siebie na ślubnym kobiercu i wymarzoną uroczystość. Nic dziwnego, takie wydarzenie pamięta się do końca życia. Moment zawarcia związku małżeńskiego z ukochaną osobą jest chwilą, którą warto zachować w pamięci. Szczególnie, gdy ktoś z gości zapewni nam niesamowitą niespodziankę.

Wesele to bardzo wyjątkowy dzień w życiu, gdy w jego trakcie jeden z gości zaczyna wyznawać miłość pannie młodej, może zrobić się nieco niezręcznie. Chyba że jest to jej ojciec - wtedy można to wybaczyć. Zwłaszcza, gdy robi to w tak poruszający sposób jak mężczyzna na nagraniu. Po jego obejrzeniu zalejecie się łzami.

Gdy ojciec panny młodej wyszedł na parkiet, polały się łzy

Nicole Cortez to Amerykanka, która wraz z ukochanym postanowiła ukoronować swój związek poprzez zawarcie związku małżeńskiego. Ceremonia była perfekcyjnie zaplanowana, goście bawili się w najlepsze, jednak w pewnym momencie stało się coś, czego nie zakładał plan Nicole. Gdy zrozumiała, co się dzieje, zalała się łzami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec panny młodej postanowił przygotować dla niej niespodziankę, którą zaprezentował podczas ceremonii. Mężczyzna przez rok musiał trzymać wszystko w tajemnicy. To właśnie tyle czasu zajęło mu odpowiednie przygotowanie się i dopracowanie wzruszającego występu. Panna młoda nie była w stanie wytrzymać, po jej policzkach popłynęły łzy.

Goście bawili się w najlepsze na weselu, wspólnie biesiadowali i świętowali wspaniałe wydarzenie w życiu Nicole, czyli jej ślub z ukochanym mężczyzną. W pewnym momencie na scenę wyszedł tata panny młodej. Jego córka jest specjalistką od języka migowego. Mężczyzna specjalnie nauczył się go, by móc zaprezentować córce wzruszający utwór w tym szczególnym dniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. W sieci pojawiła się pożegnalna wiadomość

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Ojciec dał córce najpiękniejszy prezent, wiedząc, że język migowy jest dla niej bardzo ważny. Wykonanie za jego pomocą piosenki stało się dla niej niesamowitą niespodzianką. Nauka piosenki "I loved her first" zajęło mężczyźnie cały rok. Zarówno panna młoda, jak i jej świeżo upieczony mąż zalali się łzami. Niesamowicie wzruszająca niespodzianka, kobieta nie mogła wyjść z podziwu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. Gwarantował emocje milionom widzów TVN. Niestety, nowotwór okazał się nie do pokonania, zmarł reżyser uwielbianych filmów
  4. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Katastrofalne zniszczenia po ulewach w Polsce
  5. WHO potwierdza wspaniałe wieści. Chodzi o szczepionkę na koronawirusa
  6. Nie żyje uwielbiany gwiazdor disco polo. Niestety, zmagał się z poważną chorobą

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News