Wesele zakończyło się tragedią. Nie żyją co najmniej 24 osoby, kolejne walczą o życie

Wesele zakończyło się tragedią. Nie żyją co najmniej 24 osoby, kolejne walczą o życie Źródło: publicdomainpictures MALIZ ONG

Wesele zakończyło się w tragiczny sposób. Tuż po ceremonii doszło do wydarzeń, na skutek których śmierć poniosły 24 osoby, a kolejne walczą o życie. Nikt nie może uwierzyć, co się wydarzyło.

Wesele zaplanowane było zgodnie z tradycją. Goście, którzy przyjechali, by świętować z młodą parą, zjechali się z całego kraju. Ten dzień na zawsze zostanie zapamiętany jednak nie ze względu na piękną ceremonię, tuż po ślubie doszło do dramatycznych wydarzeń. Śmierć poniosły 24 osoby, a kolejne walczą o życie. 

Wesele zakończyło się tragedią. Nie żyją 24 osoby

W środę 26 lutego w Indiach rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Wesele ledwo się zakończyło, kiedy goście wiedli do autobusu, by wrócić do swoich mieszkań. Niestety na drodze, kierowca nieoczekiwanie stracił kontrolę nad pojazdem, okazało się, że pękła jedna z opon. Autobus przewożący gości weselnych wpadł do rzeki Maze w zachodnich Indiach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ

Od kiedy doszło do wypadu, ratownicy przeszukują rzekę. Do tej pory udało im się wyłowić pięć osób, które natychmiast zostały przewiezione do szpitala. Zgodnie z danymi, które przekazała policja, 24 osoby zginęły podczas wypadku. Nie wiadomo, ile osób mogło przebywać w autobusie podczas powrotu z wesela.

Wesele to niejedyny taki przypadek, dochodzi do nich coraz częściej 

W Indiach często dochodzi do wypadków autobusowych. Szacuje się, że około 150 tysięcy osób ginie na drogach. Najczęściej wskazywaną przyczyną wszystkich wypadków jest lekkomyślna jazda kierowców, a także złej jakości nawierzchnia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media zwróciły uwagę na ważną rzecz ws. Pawła Królikowskiego. Jeden szczegół wzbudza wiele wątpliwości

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Wesele zakończyło się wielką tragedią, a najbliższa rodzina zmarłych, ma nadzieję, że teraz zmieni się sytuacja na drogach. Niebezpieczeństwo wypadków wciąż rośnie, a ofiar przybywa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Każdy emeryt powinien sprawdzić swoje konto. Może ich czekać ogromna niespodzianka, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Pamiętacie kultowe szyszki z okresu PRL-u? Można je zrobić samemu w kilka minut, banalny przepis
  5. Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka
  6. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News