Sparaliżowany od szyi w dół pan młody zaskoczył wszystkich gości. Nie mogli oderwać wzroku od pierwszego tańca młodej pary

Sparaliżowany od szyi w dół pan młody zaskoczył wszystkich gości. Nie mogli oderwać wzroku od pierwszego tańca młodej pary Źródło: youtube

Wesele Ani i Artura obfitowało w niesamowite chwile. Momentem, który najbardziej rozczulił wszystkich gości, był ich pierwszy taniec. Wszystko ze względu na paraliż pana młodego.

Wesele dla każdej młodej pary jest wydarzeniem szczególnym, na które czekają ze zniecierpliwieniem. Kiedy w końcu przychodzi ten wyjątkowy dzień, państwo młodzi mogą już prawie odetchnąć, bowiem zaczyna się ich dzień, kiedy oczy będą skierowane tylko na nich. Ania i Artur są właśnie taką parą, która wiedziała, że kiedy pojawią się na sali weselnej, wszyscy spojrzą tylko na nich. 

Wesele Ani i Artura, które było jedyne w swoim rodzaju

Ania i Artur są wyjątkową parą, kochają się najmocniej na świecie i postanowili spędzić ze sobą już wszystkie dni. Nie patrząc na przeciwności losu, połączyła ich miłość, a zdarzenia, które wydarzyły się w przeszłości, były dla nich już nic nie warte. 

Goście, którzy wybierali się na wesele, nie wiedzieli, czego mogą się spodziewać. Większość uważała, że pierwszy taniec w ogóle się nie odbędzie, a wszystko ze względu na pana młodego, który jest sparaliżowany od pasa w dół. 

Wesele z wyjątkowym pierwszym tańcem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ania i Artur wiedzieli, że zatańczą wspólnie podczas swojego pierwszego tańca. Pomimo niepełnosprawności ruchowej pana młodego postanowili, że wezmą się za ręce, by odtańczyć razem wyjątkowy pierwszy taniec. 

Nagranie z pierwszego tańca Ani i Artura rozczula. Pan młody na wózku inwalidzkim dotrzymuje tempa swojej małżonce, która śmiało wywija dookoła niego. W sieci po publikacji pojawiło się wiele ciepłych komentarzy, jeden z nich jest wyjątkowo trafny, bo pokazuje, że chodzi o miłość, a nie o łaskę.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

- Jako wózkowicz mam prośbę. Nie róbcie z naszych partnerów cierpiętników i męczenników Są z nami, bo nas kochają. Z wyboru, nie na siłę - brzmi komentarz zamieszczony pod nagraniem w sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News