Nakradła im jedzenia z wesela. Ale dopiero gdy zobaczyli, ile włożyła do koperty, byli wstrząśnięci

Nakradła im jedzenia z wesela. Ale dopiero gdy zobaczyli, ile włożyła do koperty, byli wstrząśnięci Źródło: unsplash.com/Diana Akhmetianova

Wesele wcale nie tak miało wyglądać - panna młoda gościła złodziejkę na ślubnej uroczystości. Kobieta zachowała się karygodnie, a goście byli zniesmaczeni jej zachowaniem. Najgorsze stało się jednak dopiero na końcu.

Kiedy wesele się skończyło, nadszedł czas na otwieranie kopert. Państwo młodzi szybko znaleźli tę, którą dostali od złodziejki. Jej zawartość przyprawiła o płacz młodą żonę. Bezczelność ludzka nie zna granic.

Na wesele przyszła jedna z zaproszonych kobiet. Nagle wyciągnęła z torby coś szokującego

Panna młoda, organizując wesele, była zdecydowana na skromną uroczystość w gronie najbliższych osób. Nie chciała wynajmować ogromnej sali oraz zapraszać dziesiątek ciotek i znajomych. Zdecydowała, że zmianę stanu cywilnego uczci w gronie 25 osób. Jej przyszły mąż też nie miał nic przeciwko i szybko znaleźli odpowiednią restaurację, która w dobrej cenie oferowała wyśmienity catering.

Na liście gości znajdowała się jednak kobieta, której panna młoda nie była pewna. Była to córka kolegi jej taty, z którym łączyła go duża zażyłość. Panna młoda uległa swojemu ojcu i zaprosiła dziewczynę wraz z małżonkiem. Na przyjęciu pojawiła się jednak sama, bez męża, za to z ogromną torbą w ręku. Dopiero potem okazało się, co przyniosła ze sobą na wesele. Wszyscy wybałuszyli oczy, kiedy zobaczyli, co zaczęła robić.

W kopercie państwo młodzi zobaczyli marne grosze, za to ona nakradła jak dla pułku wojska

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka kolegi taty jak gdyby nigdy nic wyjęła przy wszystkich gościach 10 plastikowych pojemników spożywczych i przy szwedzkim stole zaczęła wybierać potrawy. Wszyscy myśleli, że to po prostu im się śni - nikt przy zdrowych zmysłach nie pakowałby przecież przy wszystkich jedzenia do pojemników, jeszcze zanim przyjęcie na dobre się zaczęło. Do 7 pudełek trafiły weselne potrawy, a 3 kolejne zostały zapełnione ciasteczkami domowej roboty. Słodkości na stole pozostało tyle, co nic, nie licząc oczywiście tortu.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Wszyscy byli ze sobą zgodni - to była bezczelna kradzież. Jakby tego było mało, kobieta zabrała jeszcze ze sobą kilka butelek piwa i innych, leżących luzem produktów spożywczych. Para młoda przeżyła drugi szok, kiedy otworzyło kopertę od złodziejki - było tam 5 dolarów, czyli po przeliczeniu niecałe 20 złotych. Warto wspomnieć, że dziewczyna wcale nie jest biedna, a nawet można powiedzieć, że bardziej majętna niż nowożeńcy. Młoda żona obiecała sobie, że nie chce jej już nigdy więcej widzieć na oczy.

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmową dostawą, trzeba się pospieszyć zanim zniknie z półek <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł