Panna młoda wręczyła gościom zaproszonym na wesele listę prezentów, które chce dostać. Po jej przeczytaniu oniemieli

Panna młoda wręczyła gościom zaproszonym na wesele listę prezentów, które chce dostać. Po jej przeczytaniu oniemieli Źródło: unsplash.com/Sweet Ice Cream Photography

Wesele zbliżało się wielkimi krokami, dlatego panna młoda zaczęła myśleć nie tylko nad zaproszeniami. Osoby, które miały stawić się na uroczystości otrzymały również listę oczekiwanych prezentów. Każdy przecierał oczy ze zdumienia.

Wesele, na które para młoda zaprosiła gości, miało być kolorowe i huczne. Znając dobry gust młodej żony, każdy spodziewał się wybornej zabawy. Jednak lista prezentów wbiła gości w ziemię, niektórzy przypuszczali nawet, że to tylko nieudany żart.

Wesele, które zaplanowała, miało opływać w dziwne prezenty?

W Polsce nie ma raczej tradycji, by przekazywać listę prezentów osobom zaproszonym na ślub i wesele. To zachowanie, które uskutecznia się zwykle w Stanach Zjednoczonych, ale polskie panny młode, idąc za trendami, coraz częściej umieszczają małe notatki na zaproszeniach. Może nie wygląda to jak lista, ale proszą o różne rzeczy - wino, kupony lotto czy karmę, która zostanie przekazana schronisku.

Jednak USA to kompletnie inna bajka. Każdy gość ma wgląd w listę prezentów i zaproszeni wspólnie dzielą się tym, co kto kupi. Wydawałoby się, że kobieta poprosi o sprzęty AGD, zastawę stołową, pościele czy dekoracje do nowego domu. Ale ta panna młoda przeszła samą siebie - na liście pragnień umieściła nawet pewien produkt higieniczny.

Na liście widniały tylko dwie rzeczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przeszła samą siebie, a goście nie mieli nawet odwagi zapytać czy to nie jakaś pomyłka. Nie wiedzieli, czy otrzymali przez przypadek listę zakupów czy listę prezentów na wesele. Panna młoda zażyczyła sobie zapasu wkładek higienicznych, a na osłodę cukierków Halls o smaku miodowym. Lista natychmiast obiegła internet.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Internauci przyznali, że różne dziwne przedmioty widywali na listach ślubnych upominków. Pojawiały się tam makarony czy nawet chusteczki nawilżane, ale po dopytaniu panny młodej okazywało się, że to zwykły błąd przez roztargnienie. W przypadku kobiety, która zażyczyła sobie wkładek i cukierków, to wcale nie była pomyłka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  2. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  3. Panna młoda wzięła do ręki telefon swojego przyszłego męża. Popełniła samobójstwo niedługo po tym, kiedy trafiła na obrzydliwe zdjęcia
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł