20-latka wzięła ślub z martwym ukochanym. Kulisy ceremonii porażają

20-latka wzięła ślub z martwym ukochanym. Kulisy ceremonii porażają Źródło: Imgur

Lepiej nie pytać, jak wyglądało wesele tej kobiety. 20-latka zdecydowała się na wyjątkowo ekscentryczny ruch - wzięła ślub z martwym ukochanym. Rodzina wciąż nie może zaakceptować tej decyzji.

Już na ślubie pan młody nie był zbyt ruchliwy, więc i wesele raczej nie było zbytnio roztańczone. Ujawniono kulisy wyjątkowo ekscentrycznej ceremonii, którą zorganizowała 20-latka. 

20-latka ma nietypowe upodobania. Wzięła ślub z martwym ukochanym

Felicity Kadlec z USA już jako nastolatka miała specyficzne zainteresowania. Mając 13-lat, otrzymała od rodziców wymarzony prezent, którym była "lalka zombie". Mimo młodego wieku, filmy grozy bardziej ją fascynowały, niż przerażały, a perspektywa posiadania sporych rozmiarów modelu nieumarłego, była dla niej nie lada kusząca. Ciekawe czy rodzice kupiliby ten prezent, gdyby wiedzieli, co się stanie za 7 lat.

Okazało się, że dla Felicity lalka była na tyle pociągająca, że zrezygnowała z szukania dla siebie innego życiowego partnera. Już jako 20-latka, podjęła decyzję, że weźmie ślub właśnie ze swoim zombie towarzyszem, którego dostała niegdyś od rodziców. Świeżo upieczona mężatka utrzymuje, że jej partner nazywa się Kelly Rossi i ma 37-lat. Ponadto po ślubie przyjęła dwuczłonowe nazwisko.

Bardzo ekscentryczny ślub. Jak mogłoby wyglądać potem wesele?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po jakimś czasie do internetu wypłynęły zdjęcia i nagrania z tego niecodziennego ślubu. Pan młody w postaci lalki ubrany był w garnitur i jak można się domyślać, nie reagował zbyt żywiołowo podczas składania przysięgi małżeńskiej. Oprócz tego wśród gości były inne lalki zombie. Nie wiadomo czy odbyło się wesele. Felicity wyglądała na szczęśliwą, teraz wstawia zdjęcia w social media z pozostałymi lalkami, podpisując je jako "rodzina". 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają oficjalne SMS-y z ostrzeżeniem. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Choć przyjaciele zaakceptowali decyzję Felicity, to rodzina zareagowała znacznie mniej entuzjastycznie. Mimo że próbowali to zrozumieć, nie potrafią się z tym pogodzić, a szczególnie kiedy 20-latka wychodzi z mężem na spacer. Teraz żałują, że gdy ich córka była nastolatką, zgadzali się na oglądanie przez nią horrorów, które przeznaczone były dla dorosłego widza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Bliscy poprosili Anetę, by została chrzestną. Odmówiła, powód sprawia, że ręce opadają
  4. Koniec z długotrwałym szorowaniem piekarnika. Prosty trik sprawi, że będzie czyścił się sam, gdy Ty będziesz odpoczywać
  5. Odebrała synka ze żłobka i natychmiast zabrała go do szpitala. Prześwietlenie głowy ujawniło porażającą prawdę
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News