Panna młoda chciała zadać szyku na weselu. Goście nie mogli uwierzyć własnym oczom

Panna młoda chciała zadać szyku na weselu. Goście nie mogli uwierzyć własnym oczom Źródło: unsplash.com Alvin Mahmudov

Wesele na długo zapadło gościom w pamięć. Nigdy nie zapomną tego, jak oczarowała wszystkich zgromadzonych panna młoda. Kobiecie udało się przykuć wszystkie spojrzenia.

Wesele tej pary zostanie niezapomniane. Nie tylko przez ogrom szampańskiej zabawy, którą zafundowali gościom państwo młodzi, ale przez dziwny wygląd panny młodej. Kobieta chciała oczarować gości, wyszło nieco inaczej.

Wesele zapowiadało się na całkiem tradycyjne

Panna młoda długo przygotowywała się do najważniejszego dnia w swoim życiu i jednocześnie najważniejszej imprezy. Suknia, kwiaty, samochód, miejsce ceremonii, obrączki, prezenty dla gości - wszystko to i wiele innych spraw zaprzątało jej myśli przez długie miesiące. Ambitnej kobiecie nie wystarczył fakt, że i tak będzie najważniejszą osobą tego dnia. Postanowiła zrobić coś, co jeszcze bardziej przyciągnie do niej spojrzenia.

Świeżo upieczona żona postanowiła umieścić w sieci zdjęcie z momentu, kiedy związek został zawarty. Całuje się z panem młodym - oboje prezentują się pięknie w idealnie dobranych do niej kreacjach. Jednak uwagę przykuwa jeden szczegół na głowie panny młodej. Chodzi o jej uszy, goście i internauci nie rozumieli, dlaczego zdecydowała się akurat na coś takiego. Zdjęcie możecie zobaczyć pod artykułem. Wam też coś nie gra?

Internauci byli kompletnie zbici z tropu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panna młoda do ołtarza poszła w... elfich uszach. Spiczasty dodatek przy spiętych włosach sprawiał, że nikt nie mógł oderwać od niego wzroku. Wiele osób szeptało między sobą: "to efekt operacji plastycznych czy po prostu doklejony kawałek imitujący elfie ucho?". Co ciekawe, wesele nie miało żadnego motywu przewodniego - filmowego czy też baśniowego, wtedy małżonkowie mogliby się pokusić o takie dodatki i szczegóły. Do tej pory nikt nie potrafi rozgryźć, jaki był zamysł panny młodej.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarł mężczyzna przebywający na kwarantannie. Policjanci zastali w jego mieszkaniu straszny widok
2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

- Myślałam, że to jakaś ozdoba na głowę. Dopiero po chwili zorientowałam się, że to jej uszy - napisała jedna z internautek.

- Może wewnątrz czuje się elficą? To byłoby fajne, gdyby wesele było organizowane w myśl np. "Władcy Pierścieni", nie rozumiem tego - zastanawiała się kolejna kobieta.

- Elfy? A gdzie w takim razie święty Mikołaj? - ironicznie wytykał inny komentujący.

Fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Już ponad pół tysiąca przypadków. Ministerstwo zakomunikowało kolejną falę zachorowań
  4. Stwierdzili nowy objaw koronawirusa. Miała go m.in. zarażona minister zdrowia
  5. Nagranie z kamerki ich poraziło. Rodzice nie mogli uwierzyć, co kot zrobił w łóżeczku ich małego dziecka

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News