Wesele, wielka tragedia
Policja w Zabrzu
Weronika Wasiak - 21 Października 2020

Wielka tragedia po polskim weselu. Mnóstwo krwi i cierpienia, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia

Sobotnie wesele zupełnie nie zwiastowało tego, co wydarzyło się już kilka godzin później. Gdy funkcjonariusze policji przybyli na miejsce, zastali porażający widok. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Poszli na wesele, a niedługo potem w ich domu rozegrały się sceny rodem z najgorszego horroru. Służby interweniowały bardzo szybko, ale niestety, niewiele były w stanie zrobić. Natychmiast wszczęto śledztwo, lokalna społeczność jest wstrząśnięta zdarzeniami.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Dramat w polskim mieście. Poszli na wesele, kilka godzin później mężczyzna nie żył

O zdarzeniach z Zabrza, do których doszło w minioną niedzielę, informuje Radio Zet. Sobotniego wieczora 58-letnia kobieta i jej 48-letni mąż bawili się wspólnie na weselu znajomych. Mężczyzna opuścił przyjęcie nieco wcześniej i udał się do domu. Niedługo później w mieszkaniu zjawiła się również jego partnerka, która od razu wdawał się z nim w karczemną awanturę. Nie wiadomo, o co małżeństwo się pokłóciło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

W najmniej spodziewanym momencie 58-latka chwyciła na za nóż i zadała nim kilka ciosów prosto w klatkę piersiową męża. Funkcjonariusze ustalili, że w swoim ataku mieszkanka Zabrza posłużyła się też innym przedmiotem. Nie poinformowano dotychczas, kto zawiadomił pomoc, jednak jak przytacza Radio Zet, policja została zawiadomiona o zakrwawionym i nieprzytomnym mężczyźnie, leżącym na środku mieszkania. Po chwili prócz mundurowych na miejscu obecne było również pogotowie, które przetransportowało 48-latka do szpitala. Niestety, mimo intensywnej walki lekarzy, mężczyzna zmarł.

- Podczas kłótni 58-latka zadała swojemu partnerowi kilka ciosów nożem i innym przedmiotem w okolicę klatki piersiowej - przekazała zabrzańska policja.

Mundurowi zatrzymali 58-latkę i przewieźli ją na komisariat policji. Potwierdzono również, że w jej organizmie były w chwili przestępstwa blisko 2 promile alkoholu.

Natychmiast wszczęto śledztwo, a kobieta usłyszała na prokuraturze zarzut zabójstwa. Sąd orzekł o tymczasowym zatrzymaniu na okres trzech miesięcy. Z przekazywanych przez Radio Zet informacji wynika, że grozi jej nawet dożywocie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Uczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

Dotychczas nie pojawiły się żadne doniesienia w sprawie tego, czy między małżonkami dochodziło wcześniej do kłótni. Lokalna społeczność jest mimo to wstrząśnięta dramatem, jaki rozegrał się w domu sąsiadów, których znali od dawna. Nikt nie mógł jednak przewidzieć, że dojdzie do czegoś podobnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta
  2. Najpiękniejsza polska bokserka przeszła badania głowy. Nie może uwierzyć w ich wyniki (FOTO)
  3. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  4. Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  6. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  7. Dzięki dodaniu do gulaszu wieprzowego 1 nietypowego warzywa, smak zupełnie się zmienia. Po spróbowaniu, już nigdy nie wrócisz do innych wersji
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News