Widok, przez który chce się płakać. Zdjęcia z jej ślubu z 30 lat starszym mężczyzną trafiły do sieci

Widok, przez który chce się płakać. Zdjęcia z jej ślubu z 30 lat starszym mężczyzną trafiły do sieci Źródło: Unsplash/Frans Hulet

Wesele miało być najszczęśliwszym dniem w jej życiu. Ale ta dziewczyna miała wyjątkowego pecha. Gdy zdjęcia z tego wyjątkowego dnia obiegły media społecznościowe, wyszło na jaw, jak wielkie spotkało ją cierpienie. 17-latka była zmuszona poślubić o wiele starszego mężczyznę tylko dlatego, że miał nad nią władzę.

Wesele Khedy Goilabiyev, 17-latki z Czeczenii, przejdzie do historii jako symbol tego, że nawet w XXI wieku nie wszyscy mają szansę zawrzeć związek małżeński z wybraną przez siebie osobą. Dziewczyna miała wyjątkowego pecha, gdy wpadła w oko lokalnemu watażce i ze względu na władzę, jaką sprawował nad całą okolicą, rodzice nie mieli wyboru, jak wydać ją za niego za mąż. 47-letni Nazhud Guchigov jest szefem policji i opiekunowie dziewczyny byli świadomi tego, że gdyby odmówili mu ręki ukochanej córki, czekałyby ich bardzo przykre konsekwencje.

Wesele tej pary było smutną uroczystością

Mogłoby się wydawać, że takie sytuacje nie powinny już mieć miejsca, ale jednak rzeczywistość jest przytłaczająca. Młodziutka dziewczyna została zmuszona do ślubu, a teraz zostanie drugą żoną starszego mężczyzny, który nie dość, że ma już jedną żonę, to jeszcze ma z nią dzieci mniej więcej w wieku nowo poślubionej kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej rodzice nie mieli żadnego wyboru. Stanowisko szefa policji dało mężczyźnie wielką przewagę w negocjacjach, zwłaszcza ze względu na jego powiązania z lokalnymi politykami. Potencjalny zięć w przypadku odrzucenia mógłby bardzo utrudnić im życie, a nawet mu zagrozić.

Na zdjęciach dziewczyna powstrzymuje się od łez

Zdjęcia z ceremonii nie pozostawiają cienia wątpliwości - Khedy nie czeka małżeńska sielanka. Piękna dziewczyna odziana jest w bogato zdobioną suknię z tradycyjnymi zdobieniami na głowie, ale mimo pięknego stroju i bezbłędnego makijażu, na każdej kolejnej fotografii spogląda ponuro na ziemię. Ani razu nie spogląda w oczy swojego "wybranka".

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe
 
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Dziewczyna z pewnością wie, co czeka ją w jego domu. Została okradziona z szansy na stworzenie własnej rodziny i wymarzonego małżeństwa, a swoim posłuszeństwem kupiła bezpieczeństwo własnej rodzinie. Przeraża również komentarz czeczeńskiego komisarza do spraw praw dziecka. Mężczyzna reprezentuje niestety typową w tamtym rejonie postawę w kwestii szybkiego zamążpójścia.

- Kobiety rasy kaukaskiej mają zmarszczki w wieku 27 lat, więc dobrze, że ta dziewczyna już znalazła męża - powiedział człowiek, który powinien walczyć o prawo do szczęścia młodych osób.

Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Sałatka zrobiona według tej receptury znika ze stołu w kilka chwil. Połączenie niepozornych składników daje wyśmienity efekt
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News