Wiktoria przejrzała nagrania ze swojego wesela i aż się w niej zagotowało. Przyłapała najbliższych na niewybaczalnych czynach

Wiktoria przejrzała nagrania ze swojego wesela i aż się w niej zagotowało. Przyłapała najbliższych na niewybaczalnych czynach Źródło: Unsplash/Tamara Menzi

Wesele to zazwyczaj okazja do dzielenia się radością ze wspólnej przyszłości. Niestety, nie wszyscy goście potrafią zachować się odpowiednio do sytuacji. Wiktoria boleśnie zawiodła się na bliskich.

Wesele to czas wielkiego stresu dla pary młodej. Chociaż to oni są najważniejsi podczas tej wyjątkowej uroczystości, to oczywiste, że wiele uwagi poświęcają również komfortowi swoich gości. Wiktoria przekonała się jednak, że nie wszyscy zasługują na taką uwagę.

Wesele urządzała w hotelu rodziców

Ta panna młoda cieszyła się wyjątkową sytuacją. Nie musiała martwić się o salę - zapewnili ją jej rodzice, którzy są właścicielami całkiem sporego hotelu w rodzinnym mieście. Jak się jednak okazało, niektórzy zaproszeni nie uszanowali ich gościnności.

- Są jakieś granice absurdu i bezczelności, a oni je przekroczyli - napisała rozczarowana internautka.

Swoją wiedzę czerpie z nagrania, które po ślubie wręczył jej ochroniarz hotelu. Gdy była chora, postanowiła w końcu ją obejrzeć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- (...) zobaczyłam rzeczy, o których wolałabym nie mieć pojęcia. To odbiera moją wiarę w ludzi, a na niektórych wręcz nie mogę już patrzeć - napisała.

Goście zaskoczyli Wiktorię swoim brakiem taktu

- Czego się dowiedziałam? Np. że znajomi mojego męża wyszli z imprezy po 1,5 godziny. Jakoś mi to umknęło w czasie zabawy. Trochę bezczelne. Ale potem było jeszcze lepsze - kontynuuje swoją opowieść rozczarowana panna młoda.

To nie był jednak koniec okropnych rewelacji. Wiktoria widziała między innymi, jak jej wujek wypluwa jedzenie i rzuca je pod stół, kuzynkę, która schowała do torebki trzy butelki wódki ze stołu, oraz ludzi, którzy pakowali sobie w chusteczki wędliny i ciasta. Nie to jednak najbardziej ją przeraziło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

W jednej chwili na nagraniu widać, jak do łazienki wchodzi kuzyn Wiktorii z dziewczyną jej kolegi. W toalecie spędzili razem około 20 minut. Wiktoria przyznaje się, że nie wie, co zrobić z tą wiedzą - czy ma powiedzieć o tym znajomemu, czy zachować milczenie, tak, jakby nigdy nie obejrzała nagrań z własnego wesela.

- Jestem zdruzgotana, ale cały czas mnie ciągnie, żeby jeszcze tam poszperać. Tylko boję się, że wtedy nabiorę obrzydzenia do całej rodziny i wszystkich znajomych - zakończyła swojego posta Wiktoria.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: popularne

Następny artykuł