Posiadłość Staraków na Mazurach jest imponująca. Właśnie tutaj miało odbyć się wesele

Posiadłość Staraków na Mazurach jest imponująca. Właśnie tutaj miało odbyć się wesele Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Wesele Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka odbyło się w Wenecji w pałacu Pisani Moretta. Wcześniej jednak brano pod uwagę organizację ceremonii w posiadłości ojca pana młodego - Jerzego Staraka. Trzeba przyznać, że wielki dom robi wrażenie.

Wesele polskiej dziennikarki oraz dziedzica rodzinnej fortuny z początku miało być planowane na terenie rodzinnej posiadłości Staraków, która znajduje się na Mazurach. Zakupił ją ojczym Piotra Woźniaka-Staraka, Jerzy Starak, właściciel firmy farmaceutycznej Polpharma, którego majątek szacuje się na 7,1 miliona złotych.

To w tej imponującej posiadłości miało odbyć się wesele

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno, niedaleko rodzinnej willi znajdującej się w miejscowości Fuleda. Teren należący do rodziny Staraków szacowany jest na 200 hektarów powierzchni. Miejscowość znajduje się tuż nad malowniczym jeziorem, a niektórym może przypominać obrazy rodem z filmów takich jak "Ogniem i mieczem". Okazuje się, że to nie dzieło przypadku.

Letnia posiadłość była wzorowana na budynkach stawianych przez kozaków zaporoskich. Spora część zbudowana jest z węgla, a dachy pokrywa słoma - kominy są ceglane. Między budynkami wodzą piaszczyste drogi, a wysokie wieże przywodzą na myśl kozackie osady z XVII wieku. Staraka taka budowla musiała kosztować krocie, lecz trzeba przyznać, że naprawdę robi wrażenie. 

Osada jest pilnie strzeżona, ilość zabezpieczeń przyprawia o ból głowy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wjazdu na posesję strzeże strażnik, a to dopiero początek licznych zabezpieczeń. Zaraz za nim znajdują się czujniki ruchu, które alarmują ochronę o pojawieniu się nowego gościa na terenie posiadłości. Płoty mają dwa metry - co ma utrudnić podglądanie tego, co się dzieje na terenie "kozackiej wioski". Gospodarstwo strzeżone i monitorowane jest przez 24 godziny na dobę przez zespół ochroniarzy, patrolujących teren przy pomocy quadów i koni.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Wciąż trwają poszukiwania 39-letniego Piotra Staraka-Woźniaka, który wczoraj zaginął na jeziorze Kisajno, po tym, jak prawdopodobnie wypadł z motorówki. Jedyną osobą, która z nim przebywała, była jego siostra. Prokuratura oficjalnie orzekła, że przybrany syn Jerzego Staraka jest zaginiony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najwierniejszych mężczyzn. Oni są NAJLEPSZYMI partnerami na życie
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?
  5. Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

Źródło: Pudelek

Następny artykuł