Kulisy ślubu Jacka Kurskiego wyciekły do mediów. W pewnym momencie wszyscy zamilkli, gdy pojawiła się jedna osoba

Kulisy ślubu Jacka Kurskiego wyciekły do mediów. W pewnym momencie wszyscy zamilkli, gdy pojawiła się jedna osoba Źródło: .

Wesele dla każdej pary jest wyjątkowym wydarzeniem. Nie inaczej było w przypadku Jacka Kurskiego, który w końcu mógł stanąć przed ołtarzem razem ze swoją ukochaną. W mediach już pojawiły się kulisy tego niesamowitego wydarzenia. Jak wyglądał ślub Kurskiego?

Joanna i Jacek Kurscy są małżeństwem od 2018 roku. Para od lat starała się, by ponowić swoje przysięgi w kościele. W końcu udało się unieważnić poprzedni ślub Kurskiego. Uroczystości były wyjątkowo skromne. Do mediów wyciekły już pierwsze relacje z tego wspaniałego dnia. Panna młoda miała na sobie piękną białą suknię, a w drodze do ołtarza trzymała piękny bukiet czerwonych róż. Jacek Kurski wybrał klasyczny garnitur. 

Ślub w Łagiewnikach. Wesele tylko dla najbliższych 

Jacek i Joanna pojawili się w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach już na godzinę przed ceremonią. W tym czasie w świątyni trwała jeszcze koronka do miłosierdzia bożego. Już kilka sekund po jej zakończeniu, siostry zakonne wypraszały modlące się jeszcze osoby. 

- Teraz będziemy się modlić na dole, w kaplicy Męki Pańskiej. Tam też będzie następna msza święta - cytuje słowa siostry zakonnej "Gazeta Wyborcza". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że wierni nie chcieli wychodzić z kościoła, twierdząc, że jest to miejsce publiczne, otwarte dla wszystkich chętnych. Pomimo oburzenia niektórych osób odbyło się bez awantur. Po pięknej ceremonii młoda para stanęła przed obiektami reporterów, którzy tłumnie przybyli na ślub prezesa TVP. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie podały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje Franciszek Ziejka

2. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje bliski współpracownik Jana Pawła II

Data ślubu nie była przypadkowa?

W kościele podczas ceremonii pojawiły się najbliższe osoby i przyjaciele Kurskich. Para gościła na ślubie także prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Podobno wszyscy zamilkli, gdy pojawił się w sanktuarium. "Gazeta Wyborcza" przytaczała nieoficjalne doniesienia, twierdząc, że data ślubu nie była przypadkowa. 18 lipca przypada rocznica pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich, co miało wpłynąć na obecność Jarosława Kaczyńskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. COVID-19 w reprezentacji Polski. Stwierdzono nowe zakażenie, cała drużyna w kwarantannie
  2. Najczęstszy błąd podczas kiszenia ogórków. Sprawdź, jak go uniknąć
  3. Sylwia Bomba pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie. Fanom odebrało mowę, w TV nic nie było widać
  4. Fani się martwią, informacje o zdrowiu gwiazdy M jak miłość niepokoją. "Walczymy, nie poddajemy się"
  5. Justyna Żyła nie odpuszcza, pokazała skandaliczne nagranie. Fani nie dowierzają, przesadziła?
  6. Wyciekły informacje na temat Andrzeja Dudy. Prezydent świętuje wygraną, nikomu by nawet nie przyszło do głowy gdzie

Źródło: Plotek, Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News