Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł

Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł Źródło: .

To wesele było bardzo symboliczne. Pan młody nie mógł powstrzymać łez, gdy zobaczył, co robi jego przyszła żona.

To wesele symbolizowało, jak długą drogę przeszła panna młoda. Podczas ceremonii jej mąż nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Popłynęło wiele łez wzruszenia.

Chociaż pewnie każda kobieta podpisałaby się pod tym stwierdzeniem - to wesele było szczególną próbą dla panny młodej. Dziewczyna przeżyła w dzieciństwie straszliwy wypadek, który bezpowrotnie zmienił jej życie w bardzo trudną walkę. Każdego dnia musiała wykazywać się ogromną determinacją. Wreszcie jednak poznała odpowiedniego mężczyznę, z którym postanowiła wziąć ślub. Podczas ceremonii stało się coś niezwykłego.

Wesele było dla niej trudną, ale szczęśliwą próbą

Żeby zrozumieć, dlaczego wesele okazało się tak symbolicznym wydarzeniem w życiu Jacquine, musimy przenieść się wiele lat wstecz. W dzieciństwie dziewczyna przeżyła bardzo dramatyczne wydarzenie. Uszkodziła sobie kark, skacząc do basenu swojego przyjaciela. Po tym lekarze nie dawali jej nadziei. Stwierdzili, że Jacquine już nigdy nie będzie mogła chodzić.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Gdyby Jacquine się poddała, prawdopodobnie to wesele nigdy by się nie odbyło. Mimo wyroku i słów lekarzy, dziewczyna zaczęła intensywną rehabilitację. Codziennie wykonywała masę trudnych i bolesnych ćwiczeń i nie poddawała się. Po sześciu miesiącach Jacquine udało się stanąć na nogi, co już było cudem. Uszkodzenie rdzenia kręgowego jednak było na tyle poważne, że dziewczyna wciąż nie mogła chodzić, a stojąc wytrzymywała tylko kilka minut. Jacquine jednak nie zniechęcała się. Walczyła dalej, chociaż na co dzień poruszała się na wózku inwalidzkim.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy

2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Po tym, jak poznała swojego ukochanego, zdecydowała, że do ołtarza przyjdzie o własnych siłach. Chociaż nikt nie dawał jej większych szans - prawdopodobnie nawet jej mąż wiedział, że będzie to zbyt duży wysiłek dla jego partnerki - dziewczyna wstała z wózka inwalidzkiego. Jacquine nie tylko sama podeszła do ołtarza, ale przestała na własnych nogach całą ceremonię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodana do herbaty zamienia ją w skuteczną broń przeciw przeziębieniu. Właściwości przyprawy, która gości w kuchniach wielu z nas
  2. Fenomenalny gol reprezentanta Polski. Sam nie mógł uwierzyć, że to wpadło (WIDEO)
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News