Panna moda spróbowała tortu na weselu. Niestety zaraz potem zmarła, a na jaw wyszła wstrząsająca prawda

Panna moda spróbowała tortu na weselu. Niestety zaraz potem zmarła, a na jaw wyszła wstrząsająca prawda Źródło: Debby Hudson Unsplash.com

Wesele miało rozpocząć nowy piękny etap w jej życiu. Niestety wydarzenia przybrały niesamowicie dramatycznego obrotu. Nikt nie mógł spodziewać się tego, czego świadkami byli wszyscy goście zaproszeni na uroczystość. Ostatnie, co zrobiła to wzięła kęs tortu znajdującego się na jednym ze stołów, to właśnie on był powodem tragedii.

Wesele nie skończyło się szczęśliwie dla nikogo. Zrozpaczona rodzina nie mogła uwierzyć w to co się stało, a świeżo upieczony mąż tego samego dnia stał się wdowcem. Ta noc całkowicie zmieniła jego życie, stracił miłość swojego życia, a kiedy poznali przyczyny takiego obrotu spraw, byli w szoku. 

Ich wesele zakończyło się prawdziwą tragedią

Wesele planowała od dawna i dla zaledwie 25-letniej Aleksandry Erokhowej miało być ono spełnieniem marzeń. Stało się zupełnie inaczej. Wszystko było idealnie zaplanowane, a panna młoda w sukni ślubnej wyglądała niczym księżniczka. Zadowolona, że wreszcie może nazywać ukochanego mężem odwiedzała swoich gości zasiadających przy stołach, dbając o to by każdy dobrze się bawił. Rosjanka nie przeczuwała, że jeden fatalny błąd doprowadzi do tego, że nie dożyje następnego poranka. W pałacu Carycyno, który kiedyś był jedną z rezydencji carycy Katarzyny II, spędziła ostatnie chwile swojego życia i nikt nie był w stanie jej pomóc. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Panna młoda nagle zaczęła się dusić

Kiedy, siedząc ze swoimi najbliższymi, dała namówić się na wzięcie kęsa tortu weselnego znajdującego się na stole, nie wiedziała, że właśnie podjęła ostatnią decyzję w swoim życiu. Chwilę po przełknięciu kawałka ciasta zaczęło brakować jej tchu. Mimo próby szybkiego udzielenia jej pierwszej pomocy Aleksandra Erokhowa zmarła, a sprawą zajęła się policja. Chociaż na razie brak oficjalnych ustaleń śledczych to najprawdopodobniej kobieta doznała wstrząsu anafilaktycznego. Chociaż zaplanowała wesele w najdrobniejszych szczegółach, a listę alergenów przekazała kucharzom, ktoś popełnił fatalny błąd, który kosztował ją życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani nie mogą dojść do siebie po nagłej śmierci gwiazdy. Była w 8. tygodniu ciąży

2.Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Jej wesele zamieniło się w tragedię

Najprawdopodobniej panna młoda zmarła ze względu na obecność orzechów w torcie weselnych, lecz ten trop będzie jeszcze przedmiotem badań śledczych. Wstrząs anafilaktyczny jest jednak jedną z rozważanych opcji i trudno znaleźć inne wytłumaczenie dla tak szybkiej śmierci młodej i zdrowej dziewczyny. Policja zbada teraz, który z kucharzy zignorował ostrzeżenie o uczuleniu na orzechy i wykluczenie ich jako składnika dań dostępnych na stołach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Panna moda spróbowała tortu na weselu. Niestety zaraz potem zmarła, a na jaw wyszła wstrząsająca prawda
  4. Lara Gessler pokazała bardzo stare zdjęcie mamy. Nie do wiary, jak kiedyś wyglądały jej słynne blond loki
  5. Justyna Żyła nie mogła się opanować. Odpowiedziała Piotrowi na ujawnienie ich rozmów, przeszła samą siebie
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News