Upokarzająca wpadka przyjaciela państwa młodych. Zrobił z siebie pośmiewisko, jednak najgorsze stało się chwilę później [WIDEO]

Upokarzająca wpadka przyjaciela państwa młodych. Zrobił z siebie pośmiewisko, jednak najgorsze stało się chwilę później [WIDEO] Źródło: youtube/Keithf104

Chwilę po uroczystości miało odbyć się wspaniałe wesele, które zakończy całą ceremonię. Niestety w trakcie ślubu doszło do czegoś, co kompletnie zepsuło całe wydarzenie.

To wesele na pewno nie może zostać zaliczone do udanych. Po tym, jak jeden ze świadków zaliczył spektakularną wpadkę, cała ceremonia straciła swoją powagę i znaczenie. Ksiądz udzielający sakramentu również nie był zadowolony.

Nieudane wesele. Nagły, zaskakujący wypadek

Ceremonia odbyła się w pięknych okolicznościach. Wszystko było przygotowane w okolicy oczka wodnego, a kapłan udzielał państwu młodym święceń małżeńskich na samym skraju pomostu. Po złożeniu przysięgi, sakramentalnym "tak" i pierwszych formułach, ksiądz poprosił o obrączki. Wtedy właśnie doszło do fatalnego wypadku.

Świadek, podchodząc z obrączkami, potknął się o schodek i wyłożył prosto pod nogi panny młodej. Ta została popchnięta i razem z księdzem straciła równowagę. Choć świadek próbował ją jeszcze złapać, to niestety ostatecznie wpadła do oczka wodnego. Zaraz za nią w wodzie wylądował również ksiądz.

Internauci pokładają się ze śmiechu. Złośliwe i zabawne komentarze

Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, na szczęście ostatecznie skończyła się "tylko" na zmoczonej sukience i kompletnie popsutej ceremonii. Co gorsza, wszystko się nagrało, a fajtłapowaty świadek do końca życie będzie męczony przez znajomych za zepsucie ślubu. Internauci nie mieli litości, po tym, jak nagranie pojawiło się na portalach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miała szczęście, dwie pieczenie na jednym ogniu. Wzięła ślub i chrzest za jednym zamachem - pisał internauta.

- Tak, weźmy ślub na pomoście obok sadzawki bez barierek, co może pójść źle? - ironizował komentujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Kolejny powód, żeby nie brać ślubu w wielkim kanionie - czytamy dalej.

- Gdyby skoczył za nią i przekazał jej obrączki w wodzie, cały wypadek byłby bardziej romantyczny niż tragiczny - pisał internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News