Panna młoda aż się zagotowała, słysząc żądania kilku osób. W zemście skreśliła je z listy gości weselnych

Panna młoda aż się zagotowała, słysząc żądania kilku osób. W zemście skreśliła je z listy gości weselnych Źródło: unsplash.com/Alasdair Elmes

Wesele, które podoba się każdemu - młodym, krewnym i znajomym wydaje się to niemożliwe. Zawsze znajdzie się rodzinny narzekacz lub ktoś, kto znajdzie jakiś błahy powód do krytyki. Para młoda, które chce uniknąć takich osób w swoim wielkim dniu, może z kolei narazić się na szykany.

Wesele organizowane przez pannę młodą miało być idealne w każdym calu. Kobieta za wszelką cenę dążyła do tego, by każdy czuł się usatysfakcjonowany nadchodzącym przyjęciem. Znalazły się jednak trzy osoby, których żądania skutecznie wyprowadziły ją z równowagi.

Zorganizowanie wesela było dla niej stresujące, a kłopoty się nie kończyły

Kiedy Marta zajęła się organizacją wesela, wiedziała, że czeka ją trudne zadanie. Jeśli chodzi o gości, to jej największym zmartwieniem było odpowiednie usadzenie krewnych i znajomych w taki sposób, by każdy czuł się swobodnie. Nielubiące się ciotki znalazły się daleko od siebie, a znajomi ze studiów siedzieli blisko. Sądziła, że zażegnała pierwszy kryzys, ale do czasu.

Panna młoda odpowiadała też za to, co i w jakiej ilości pojawi się na stołach. Miała ułożone idealne menu, które miało zaspokoić każde, nawet najbardziej wybredne podniebienie. Wszystkie szczegóły były już dograne z restauracją. W pewnym momencie odezwało się do niej kilka osób, które otrzymały zaproszenie. Ku jej oburzeniu poprosiły o osobne menu. Marta była wściekła - nie miała zamiaru uczestniczyć w żywieniowych fanaberiach.

Marta zdecydowała, że nie zaprosi na wesele wybrednych osób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moim zdaniem proszenie pary młodej o osobne menu jest zwyczajnie bezczelne. To dodatkowy koszt i spory problem. Jeszcze tego brakuje, żeby im dokładać stresów - komentuje Marta, zabiegana panna młoda.

Jej bliska koleżanka uprzedziła, że jest weganką, dlatego spodziewa się, że panna młoda weźmie ten fakt pod uwagę i zorganizuje odpowiednie dania. Z kolei kolega jej narzeczonego, który na wesele miał przyjść z partnerką poinformował, że oboje nie tolerują laktozy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Decyzja Marty była stanowcza i szybka. Nie miała zamiaru wprowadzać zmian do zatwierdzonego menu i trudzić się tylko dla trzech osób. Poinformowała dyplomatycznie, że ich wymagania nie mogą zostać spełnione.

- Napisałam grzecznie, że nie uda się spełnić ich oczekiwań. Koleżanka zaczęła narzekać, a ta para zignorowała wiadomość. Mogłam podjąć tylko jedną decyzję. Skreśliłam ich z listy zaproszonych. Narzeczony ma im to przekazać - komentuje panna młoda, ucinając sprawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Popularne

Następny artykuł