Nikt z gości weselnych nie wiedział, jak zareagować. Panna młoda wybuchła płaczem, a Łukasz na kolanach błagał ją o wybaczenie

Nikt z gości weselnych nie wiedział, jak zareagować. Panna młoda wybuchła płaczem, a Łukasz na kolanach błagał ją o wybaczenie Źródło: Unsplash/Analise Benevides

Wesele Kamili to dzień, którego kobieta wolałaby raczej nigdy nie wspominać. Bardzo boli ją to, co podczas jednej z zabaw zrobił Łukasz. Nie pomogły nawet poniżające błagania na kolanach.

Wesele Kamili źle wspominają nawet goście weselni, którzy po dziś dzień ceremonię uznają za jedną z najgorszych, na jakich byli. Wszystko z powodu zachowania Łukasza, który popsuł całe przyjęcie. To, co zrobił, to najobrzydliwsza rzecz, o jakiej słyszeli internauci.

Wesele Kamili wszyscy wspominają jako coś okropnego. Łukasz po dziś dzień wstydzi się tego, co zrobił

Kamila od początku nie była przekonana, czy chce zaprosić na swoje wesele Łukasza - przyjaciela męża. Pan młody był jednak przekonany, że jego znajomy uratuje całą imprezę, bo jest "duszą towarzystwa". Sylwester bał się, że jego rodzina, a także rodzina jego żony nie będzie chciała się ze sobą bawić. Łukasz miał pomóc im przełamać bariery.

Tak też się stało - Łukasz wprost porwał wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. Ta trwała w najlepsze, a mężczyzna był - oczywiście po młodej parze - "królem wesela". To było bardzo na rękę Kamili i Sylwkowi, którzy w międzyczasie mogli spokojnie zająć się sobą, a także sprawami, które miały miejsce podczas wesela, jak choćby sesją zdjęciową czy kwestiami formalnymi. Łukasz nieco odciągnął uwagę od młodego małżeństwa.

W pewnym momencie stało się jednak coś strasznego, co w jednej chwili skreśliło wcześniejsze dokonania Łukasza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - (...) Łukasz był już nieźle wstawiony. Rozpiął koszulę i chwiał się, ale całkiem nieźle sobie radził. (...) Po piątej rundzie [pijackiej, weselnej zabawy - przyp. red.] nie wytrzymał. Pech chciał, że stałam niedaleko. Zwymiotował na środku sali. Część tych wymiocin wylądowała na mojej sukni - wspomina po latach w rozmowie z Wirtualną Polską Kamila, która wciąż nie potrafi pogodzić się z tym, czego doświadczyła.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Tak obleśnego zachowania nikt z jej gości weselnych dotąd nie doświadczył. Trzeba przyznać, że Kamila miała dobre przeczucie, aby nie zapraszać Łukasza na swoje wesele. Mimo rozkręcenia imprezy, to właśnie przez niego wszystkim będzie kojarzyła się ona okropnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Do Agnieszki Woźniak-Starak napisała fanka, która też straciła męża. Odpowiedź prezenterki TVN wyciska łzy
  5. Kotlety z piersi kurczaka jeszcze nigdy nie były tak soczyste. Genialny przepis sprawi, że każdy je pokocha
  6. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł