Panna młoda tuż przed weselem dostała bezczelną wiadomość od swojej koleżanki. Teraz żałuje, że ją zaprosiła

Panna młoda tuż przed weselem dostała bezczelną wiadomość od swojej koleżanki. Teraz żałuje, że ją zaprosiła Źródło: Unsplash/zelle duda

Wesele tej pary miało określony profil. Miało być niewielu gości, a wszystko powinno odbyć się w kameralnej atmosferze. Chodziło zarówno o pieniądze, jak i o indywidualne preferencje. Panna młoda nie mogła uwierzyć w wiadomość od znajomej, która ujawniła, że tamta nie miała zamiaru poszanować jej decyzji.

Wesele to bardzo indywidualna sprawa. Wymaga wiele planowania i wkładu pieniężnego, dlatego para musi długo przygotowywać się, zanim będzie mogła świadomie podejmie decyzję o ślubie. Ci państwo młodzi mieli już wszystko przygotowane, ale nie spodziewali się, że panna młoda otrzyma wkrótce niepokojącą wiadomość od znajomej, która potencjalnie zrujnuje im plany.

Wesele zepsute przez nieproszonych gości

Panna młoda podzieliła się swoimi wątpliwościami z internautami na forum. Nie wiedziała, co zrobić, kiedy otrzymała SMS-a od koleżanki. Nie chciała być nieuprzejma, ale była bardzo niezadowolona z obrotu spraw. Zaczęła żałować, że zaprosiła znajomą.

- Moja bardzo dobra koleżanka, z która znamy się od lat, oświadczyła, że już upatrzyła synkowi słodkie wdzianko na mój ślub. Tyle, że ja nie zapraszałam dzieci. Nie chcę, aby ta koleżanka zabierała swoje dziecko i nie wiem, jak jej to powiedzieć - napisała rozgoryczona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wesele miało być na 38 osób - ani mniej, ani więcej. Dlatego też każda dodatkowa obecność wymagała od państwa młodych dokładnego planowania. W dodatku na przyjęciu miało nie być żadnych innych dzieci ani kącika, w którym mogłyby one przesiedzieć imprezę.

Internauci komentują

Odpowiedzi na forum potwierdzały, że panna młoda nie jest odosobniona w tym problemie. Często zdarza się, że goście zakładają wiele rzeczy na temat wesela - na przykład to, że na każdym mile widziane są ich dzieci czy dodatkowi goście. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

- Dziwna ta twoja koleżanka. Chyba zdaje sobie sprawę z tego, że wesele jest na niewielką ilość osób i że innych dzieci nie będzie też. Bezsensownie jest w takim wypadku zabierać 2-letnie dziecko ze sobą. Wytłumacz jeszcze raz, że na twoim weselu nie będzie żadnych maluchów. Jeśli jest mądra, to powinna zrozumieć - napisała jedna z forumowiczek.

Nie wiadomo, czy panna młoda w końcu uporała się z problemem, czy była zmuszona organizować osobne przyjęcie dla dwuletniego dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żabka idzie w stronę fast foodów? Sieć wprowadziła nową, REWOLUCYJNĄ ofertę
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Najpiękniejsza 36-latka świata wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Zarobi kosmiczne pieniądze
  5. Noworodek cały pokryty łuskami, rodzicom włosy stają dęba. Czym jest "płód Arlekina"?

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News