Wesele
youtube.com/The Telegraph
Monika Majko - 16 Października 2020

Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Wesele zostało przerwane przez nagłe pojawienie się policji, funkcjonariusze zaczęli wyprowadzać zdezorientowanych gości. Para młoda nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Wszystko zarejestrowała kamera.

Wesele miało być jednym z najszczęśliwszych dni w życiu tego młodego małżeństwa, zabawę nagle przerwało pojawienie się na sali balowej funkcjonariuszy policji. Nowożeńcy nie mogli uwierzyć w to, co się stało, służby zaczęły wyprowadzać zdezorientowanych gości z lokalu. Wszystko nagrała kamera, a film trafił do sieci.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Wesele zostało przerwane przez policję

We wtorek 13 października 2020 roku w jednym z lokali w zachodnim Londynie odbywało się wesele, które niespodziewanie zakończyło się ogromnym skandalem. Para młoda świętowała swój ślub wraz z ponad setką gości, nagle w trakcie zabawy na salę wparowała policja i zaczęła wyprowadzać zdezorientowanych weselników z lokalu. Wszystko nagrała kamera, a film ze zdarzenia trafił do sieci, został opublikowany m.in. na portalu wp.pl. Wielu internautów nie mogło uwierzyć w to, co się wydarzyło. Niestety, nowożeńcy złamali przepisy, a ich ślub naruszał zasady bezpieczeństwa epidemicznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Na weselu bawiło się zbyt wiele osób, para młoda złamała obowiązujące przepisy

Z powodu pandemii koronawirusa, w Londynie obowiązują ograniczenia, związane z limitem gości na weselach. Dopuszczalna liczba weselników, mogących wspólnie świętować, wynosi 15 osób, niestety na feralnym weselu było ich znacznie więcej. Londyńska policja zaznaczyła, że ze względów bezpieczeństwa interwencja na uroczystości była niezbędna. Za naruszenie przepisów właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem w wysokości nawet do 10 tysięcy funtów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Obostrzenia dotyczące liczby gości na weselach obowiązują również w Polsce. W związku z kolejnym zaostrzeniem rygoru sanitarnego w kraju, od 19 października w żółtych strefach obowiązywać będzie limit max. 20 osób na weselach i innych uroczystościach, a świętować będzie można z wyłączeniem możliwości zabawy tanecznej. W strefach czerwonych natomiast obowiązywać będzie całkowity zakaz organizacji imprez okolicznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News