Ojciec panny młodej poprosił ją do tańca. Chwilę później goście zaczęli krzyczeć, niebywałe sceny na weselu

Ojciec panny młodej poprosił ją do tańca. Chwilę później goście zaczęli krzyczeć, niebywałe sceny na weselu Źródło: Youtube/Miranda King

Takie wesele do końca życia z pewnością zapamięta nie tylko panna młoda, ale wszyscy uczestniczący w nim goście. Gdy ojciec zaprosił do tańca pannę młodą, wszystko wyglądało niepozornie. Chwilę później zaczęły dziać się rzeczy, po których goście nie mogli powstrzymać krzyku.

Ślub i wesele to wydarzenie, które każdy chce zapamiętać jako idealny dzień swojego życia. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, nie ma mowy o żadnej katastrofie. Oczywiście, jak to w życiu bywa, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. To co, wydarzyło się na weselu z nagrania, sprawiło, że wszystkim opadły szczęki. Takich scen nie spodziewał się nikt. Goście nie mogli powstrzymać krzyku.

To wesele goście zapamiętają do końca życia, niebywałe sceny

Taniec ojca z córką - panną młodą podczas wesela jest jednym z najpiękniejszych momentów uroczystości. Ta tradycja niejednokrotnie wywołała wśród gości łzy wzruszenia. Jest to wyjątkowo ważny moment zarówno dla panny młodej, jak i ojca, który przekazuje swoją córkę w opiekę jej świeżo poślubionemu mężowi. Wzruszony ojciec patrzy jak jego córka dorasta i przechodzi do kolejnego etapu życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Większość osób na ten podniosły i wzruszający moment wybiera ckliwe, spokojne utwory. Taniec jest powolny i emocjonalny, goście poruszeni. Jednak nie wszyscy lubią trzymać się tradycji, niektórzy wolą zrobić wszystko po swojemu, inaczej. Tak też było w tym przypadku. Co prawda, na początku ma się wrażenie, że to kolejny niczym nie wyróżniający się taniec, ale zaczekajcie chwilę. To, co zobaczycie dalej, może was zszokować.

Nagranie rozpoczyna się niepozornie, ojciec prosi córkę do tańca, po czym wspólnie rozpoczynają powolne kroki do "The Way You Look Tonight" Franka Sinatry. Już po chwili jednak klimat nieco się zmienia, córka i jej tata postanowili podkręcić atmosferę. Podkład zmienia się poczynając od kawałków popowych gwiazd jak Maroon 5, następnie zmienia się w bardziej rockowy rytm. Tymczasem na parkiecie zrobiło się gorąco. Goście nie mogli powstrzymać krzyku.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły na dobre rozszaleją się w 2 województwach, IMGW się szykuje. Zagrożenie zdrowia, a nawet życia i alerty 1. stopnia niedługo mogą być ogłoszone

2. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni

Tłum szaleje, podczas gdy z głośników zaczyna wybrzmiewać macarena. Tego się nie spodziewał nikt. Tata z córką prezentują przeróżne style, jednocześnie wspaniale się bawiąc. Goście wręcz oszaleli. Całość występu postanowili zakończyć klamrą, czyli powrotem do utworu Franka Sinatry. Ten występ zdecydowanie zasłużył na owacje na stojąco. Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Kasia Cichopek się wygadała podczas wywiadu, chodzi o ciążę. Nie ma żadnych wątpliwości, rodzina szybko się nie powiększy
  4. Agnieszka Kaczorowska oprowadza po swoim nowym domu. Robi wrażenie
  5. Dramatyczne wspomnienia księcia Williama. Prawda o ogromnej tragedii wyszła na jaw
  6. Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

Źródło: Shareably

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News